Avatud kultuuriplatvormi sügistalvised sündmused

Aparaaditehase alustavate kultuurikorraldajate ja loomeinimeste inkubaator Avatud kultuuriplatvorm toob sel sügisel publikuni mitu eripalgelist projekti. Kõiki ühendavaks märksõnaks on interaktiivsus. 

Juba sel laupäeval, 4. novembril, on kõik madri-, kardi- ja sugusandid oodatud Klubi Gutenbergi, et pidada maha üks vägev mitmekesisust tähistav ja rahvakultuuri pühitsev pidu pealkirjaga “Gutenbergi kväärkräu”. Osalejatel on võimalik panna oma oskused proovile karaokes ning saada nahk tindiseks tätoveerijate käe all, kuid õhtu tippsündmuseks on kahtlemata enneolematu dragshow. 

Järjekorras juba üheteistkümnenda Galeriide öö ajal, 24. novembril kell 19:00, avatakse Plantarium by Jardini hubases galeriis interaktiivne näitus “Teed”. Grupinäitus toob kokku Tartu kunstnike teosed reaalsetelt linnatänavatelt. Alusta linna avastamist galeriis, kus on võimalik teostega suhtlemisel kasutada liitreaalsuse tehnoloogiat, seejärel külasta näitusel kujutatud kohti uuesti juba linnaruumis. Osalevad kunstnikud Kairo, Sashami, Kristel Sergo (Olevus Art), Yana Sievka. Näituse koostasid Kira Harlašova ja Mariliis Kütt (TÜ).

1. detsembril esietendub multitalent Ööamööbi interaktiivne autorilavastus “Uustulnukas”. Lavastus viib osaleja usaldustnõudvale rännakule mööda Aparaaditehase kompleksi. Rännaklavastuse käigus saavad osalejad tutvuda nii Aparaaditehase tagatubade kui ka tegelase enda mitme palgega. 

Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvormi kohta leiad rohkem infot SIIT
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017