Ruumid

Otsid inspireerivat ruumi koosolekuks või põnevat kohta sünnipäevapeoks? Tahad korraldada ägeda kontserdi või viia läbi asjaliku koolituse? Otsid kohta viiele või viiekümnele? Aparaaditehases leidub omanäolisi ruume igale maitsele! Vali altpoolt endale vajadustele sobilik ruum ja võta selle haldajaga otse ühendust. Täpsustavate küsimuste korral kirjuta meile ekskursioon(ät)aparaaditehas.ee

PS! Kui tunned huvi pikaajalise ruumirendi vastu, siis kirjuta ruumid(ät)aparaaditehas

Lisainfot saad ruumi nimele klõpsates.


Arsise kellade kool
Arsise kellade kooli ruumid sobivad koolitusteks, seminarideks, koosolekuteks jne. Õdus keskkond ja valgusküllased ruumid soosivad mõnusat õppimist ja arendustööd. Võimalus ruume rentida ka pikemaajaliselt.
Koduleht
Kontakt: tartu@arsis.ee, +372 53976527


Ateljee-galerii Ag47
 
Väike ja hubane fotogalerii, mille ruume on võimalik ka üritusteks välja rentida. Kohapeal on erikokkuleppel võimalik teha märgplaat-kolloodiumtehnikas ajastutruud portreefotot.
Koduleht
Kontakt: info@ag47.ee, +372 5520 845


Armastuse saal

Universaalne 160 m2 suurune saal, mis hoiab ja demonstreerib enim kogu tehase industriaalset minevikku, olles samas täidetud mugavust ja turvalisust pakkuvate lahendustega. Sobib nii kontsertideks, pidudeks kui seminarideks. Lisaks põhisaalile saab kasutada ka liuguksega eraldatud 30m2 abiruumi, mis sobib nii artistide tagaruumiks kui näiteks cateringi ettevalmistusteks.
Kontakt: armastusesaal@aparaaditehas.ee,  +372 5323 8778


Elutuba Lava Taga

Omanäoline elamusruum Tartus, mis tervitab urbanistlikult avara olemisega tehasemiljöös. Elutoa suured aknad vaatavad Aparaaditehase sisehoovi poole ning kohapeal on olemas kõik vajalik erinevate sündmuste läbiviimiseks - olgu tegevus töine või pidune.
Koduleht
Kontakt: info@elutubalavataga.ee, +372 56616816


Erinevate Tubade Klubi

Erinevate Tubade Klubi ruumid ja atmosfäär on midagi neile, kes otsivad teistsuguseid kogemusi, kuid peavad samas tähtsaks elementaarseid mugavusi ja professionaalseid lahendusi. Tartu Erinevate Tubade Klubi asub Tartu Aparaaditehase 5. korpuse IV korrusel. 400 m2 põrandapinnalt avanevad vaated Karlova linnaosale ja Aparaaditehase hoovile.
Koduleht
Kontakt: hanno@tartuetk.ee, +372 5569 7124


E STuudio

E STuudio ruume on võimalik tundidevälisel ajal rentida erinevateks üritusteks – kohtumised, koosolekud, seminarid, koolitused jne. E STuudiol on teie ürituste jaoks pakkuda üks suur ruum toolide ja kahe istumisnurgaga, üks keskmine ruum suure nurgadiivani ja toolidega ning üks väike ruum, lisaks hubane kööginurk. 
Koduleht 

Kontakt: info@estuudio.ee, +372 50 961 57Kogo galerii

Galerii ruumi Aparaaditehases on võimalik üritusteks rentida firmadel, asutustel ja eraisikutel. Galeriis saab üritusi korraldada kuni 20le inimesele. Kohapeale on võimalik tellida süüa ja juua Aparaaditehase restoranidest. Galerii pakub omalt poolt kultuurset atmosfääri ning harivat kunstipaketti.
Koduleht
Kontakt: kogo@kogogallery.ee, +372 5577592


Kasvuhoone hoovis

Aparaaditehase hoovis on äge valge kasvuhoone, kus saab prõksuva kamina ääres niisama hängida, koosolekuid pidada, õhtust süüa või ka lihtsalt mõnusalt aega veeta.

Hoone saad tasuta broneerida kirjutades/helistades kas Trikster Tihane restorani, Puhvet kohvikusse või VLND burgerisse. Ainsaks tingimuseks on see, et ostad söögi ja joogi eelmainitud restoranidest.

NB! Kasvuhoonesse mahub korraga maksimaalselt kuus inimest.


Kolme Tilli privaatsaal

Kolm Tilli on laia maailma köögist inspireeritud tänavatoidurestoran Aparaaditehases, mille teisel korrusel asetsev privaatsaal pakub võimaluse nautida suurepärast toitu veidi privaatsemas seltskonnas. Saal mahutab kuni 30 inimest.
Koduleht

Kontakt: info@kolmtilli.ee,  +372 56277753


Koolitusruum TEGU

50m2 ruum asub Aparaaditehase Kastani tänava poolse korpuse teisel korrusel ning see sobib nii koolitusteks, seminarideks, infopäevadeks kui ka koosolekuteks. Mugav ja õdus keskkond sobib hästi õppimiseks ja arendustööks. Esitlustehnika kasutamise võimalus.

Kontakt: info@changeconsulting.ee, +372 501 2435


Koosolekuruum

Koosolekuruum asub Aparaaditehase Riia mnt poolse korpuse teisel korrusel ning see mahutab kuni 20 inimest. Projektori kasutamise võimalus.
Kontakt: erki@aparaaditehas.ee,  +372 5667 4704


Paranduskelder

Paranduskelder on avatud töökoda, mis asub Aparaaditehase keldrikorrusel ja on suunatud taaskasutusele, parandamisele ning jäätmete väärindamisele. Otsid kohta, kus pidada meeskonnaüritust, sõbra sünnipäeva või koolitust? Võimalus kasutada kööki, elutuba, töökoda või kõike korraga. Pakume taaskasutushõngulist ja hubast keskkonda ürituste korraldamiseks.

Koduleht
Kontakt:  info@paranda.ee, +372 5381 8701


SIPi Raamatusaal

SIP Tartu 2. korrusel asuv Raamatusaal sobib koosviibimiseks kuni 40-le inimesele. Kasutada saab ka projektorit. Ruumi teeb põnevamaks 1500st raamatust laotud sein. Sellises tarkuse ja elukogemuse järele õhkavas ruumis koos suurepärase seltskonna ja hea joogiga veedetud aeg jääb kindlasti meelde.
Koduleht
Kontakt: tartu@sip.ee, +372 6888701


Tagahoov

Tagahoov on salong-peoruum, kus saab korraldada erinevaid üritusi – laste sünnipäevi, juubeleid, salongiõhtuid, stiilipidusid, firmapidusid, töötubasid ja seminare. Tagahoovi näol on tegemist on 240m2 maitsekalt sisustatud ruumiga, kus saab mõnusalt üritust nautida kuni 50 inimest. Lastele on loodud linnak, kus ei ole pallimerd ja batuuti, vaid hoopis põnevad nurgatagused ja üllatavad hoovisopid, täpselt nii nagu ühes õiges tagahoovis.
Koduleht

Kontakt: tagahoov@mail.ee, +372 56802290


tARTu pood

tARTu pood tegutseb kolmes ruumis. Esimeses, mis asub läbi kahe korruse, on avatud pood, kus on esindatud Tartuga seotud loojate looming (kunst, kirjandus, muusika). Rõdul on sisse seatud taskuhäälingu tARTu hääl stuudio, kus salvestatakse saated ning kus igapäevaselt saab aega veeta raamatuid lugedes. Samas ruumis toimuvad kontserdid, raamatuesitlused, loomingulised õhtud ja muud sündmused, mis võimaldavad publikul kahel tasapinnal toimuvat jälgida. Järgmises ruumis on sisseseatud autoribaar "NAPP", mis avaneb sündmuste ajal. Kolmandas ruumis asub klassikaline näitusesaal, kus toimub aastaringne kunstiprogramm ning kus lisaks näitustele toimuvad töötoad ja vestlusõhtud kunstnikega.
tARTu poes saab korraldada raamatuesitlusi, kontserte, luuleõhtuid, näituseid ja töötubasid. Võta ühendust ja räägime detailid läbi. Sündmuste ajal töötab kokteilibaar NAPP.
Koduleht
Kontakt: tARTu@tartupood.ee, +372 58844909


Taskupark

Taskupark on Aparaaditehase sisehoovis asetsev multifunktksionaalne kõigile avatud linnapark. Taskupargi muudab omapäraseks tema ajalooline taust ja asukoht - endise tehasehoovina oli tegemist tööstusmaastikuga, mis on tänaseks saanud täiesti uue näo. Taskupargis on võimalik korraldada väga eripalgelisi sündmuseid, alates laatadest lõpetades kontserdite ja pidudega. Head ideed ja koostööettepanekud on alati oodatud!
Kontakt: erki@aparaaditehas.ee,  +372 5667 4704


Gustav Toiduakadeemia

Gustav Toiduakadeemia on gastronoomiline kohtumispaik, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Toiduakadeemia aitab läbi viia koosolekuid, meeskonnakoolitusi, kliendisündmusi, sünnipäevi, firmapidusid ja ärikohtumisi koos meeldejääva söögitegemisega. Toiduakadeemia ühiskokkamistel ei jää keegi kõrvaltvaatajaks: kõik saavad maitsvate roogade valmistamisel ise kaasa lüüa.
Koduleht
Kontakt: seila.peek@gustav.ee, +372 56793679


Trikster Tihane

Trikster Tihane on tervisliku menüü ja rohkete veganvalikutega armas ja värske kohvik-resto, mille hubast rohkete taimedega kaunistatud teist korrust on võimalik ka privaatsündmusteks rentida. Teine korrus mahutab istuma kuni 70 inimest.
Koduleht
Kontakt: juhataja@trikstertihane.ee, +372 688 8700


TYPA trüki- ja paberikunstikeskus
TYPA trüki- ja paberikunstikeskus on inspireeriv keskkond, kus viia läbi koolitust, seminari või meeskonnaüritust. Ruumide kasutamisele lisaks saame tutvustada muuseumi ja korraldada töötubasid. Ruumid sobivad kõige paremini 15-25 inimesega sündmuste jaoks.
Koduleht
Kontakt:
typa@typa.ee, +372 56828117