Ruumid

Otsid inspireerivat ruumi koosolekuks või põnevat kohta sünnipäevapeoks? Tahad korraldada ägeda kontserdi või viia läbi asjaliku koolituse? Otsid kohta viiele või viiekümnele? Aparaaditehases leidub omanäolisi ruume igale maitsele! Vali altpoolt endale vajadustele sobilik ruum ja võta selle haldajaga otse ühendust. Täpsustavate küsimuste korral kirjuta meile ekskursioon(ät)aparaaditehas.ee

PS! Kui tunned huvi pikaajalise ruumirendi vastu, siis kirjuta ruumid(ät)aparaaditehas

Lisainfot saad ruumi nimele klõpsates.


Arsise kellade kool

Arsise kellade kooli ruumid sobivad koolitusteks, seminarideks, koosolekuteks jne. Õdus keskkond ja valgusküllased ruumid soosivad mõnusat õppimist ja arendustööd. Võimalus ruume rentida ka pikemaajaliselt.
Koduleht
Kontakt: tartu@arsis.ee, +372 53976527


Ateljee-galerii Ag47
 
Väike ja hubane fotogalerii, mille ruume on võimalik ka üritusteks välja rentida. Kohapeal on erikokkuleppel võimalik teha märgplaat-kolloodiumtehnikas ajastutruud portreefotot.
Koduleht
Kontakt: info@ag47.ee, +372 5520 845


Armastuse saal

Universaalne 160 m2 suurune saal, mis hoiab ja demonstreerib enim kogu tehase industriaalset minevikku, olles samas täidetud mugavust ja turvalisust pakkuvate lahendustega. Sobib nii kontsertideks, pidudeks kui seminarideks. Lisaks põhisaalile saab kasutada ka liuguksega eraldatud 30m2 abiruumi, mis sobib nii artistide tagaruumiks kui näiteks cateringi ettevalmistusteks.
Kontakt: armastusesaal@aparaaditehas.ee, +372 56220642


Elutuba Lava Taga

Omanäoline elamusruum Tartus, mis tervitab urbanistlikult avara olemisega tehasemiljöös. Elutoa suured aknad vaatavad Aparaaditehase sisehoovi poole ning kohapeal on olemas kõik vajalik erinevate sündmuste läbiviimiseks - olgu tegevus töine või pidune.
Koduleht
Kontakt: info@elutubalavataga.ee, +372 56616816


E STuudio

E STuudio ruume on võimalik tundidevälisel ajal rentida erinevateks üritusteks – kohtumised, koosolekud, seminarid, koolitused jne. E STuudiol on teie ürituste jaoks pakkuda üks suur ruum toolide ja kahe istumisnurgaga, üks keskmine ruum suure nurgadiivani ja toolidega ning üks väike ruum, lisaks hubane kööginurk. 
Koduleht 

Kontakt: info@estuudio.ee, +372 50 961 57Kogo galerii

Galerii ruumi Aparaaditehases on võimalik üritusteks rentida firmadel, asutustel ja eraisikutel. Galeriis saab üritusi korraldada kuni 20le inimesele. Kohapeale on võimalik tellida süüa ja juua Aparaaditehase restoranidest. Galerii pakub omalt poolt kultuurset atmosfääri ning harivat kunstipaketti.
Koduleht
Kontakt: kogo@kogogallery.ee, +372 5577592


Kasvuhoone hoovis

Aparaaditehase hoovis on äge valge kasvuhoone, kus saab prõksuva kamina ääres niisama hängida, koosolekuid pidada, õhtust süüa või ka lihtsalt mõnusalt aega veeta.

Hoone saad tasuta broneerida kirjutades/helistades kas Trikster Tihane restorani võiPuhvet kohvikusse . Ainsaks tingimuseks on see, et ostad söögi ja joogi eelmainitud restoranidest.

NB! Kasvuhoones on kümme istekohta. 


Katus 

Aparaaditehase uuenduskuuri läbinud katus on ainulaadne ja inspireeriv keskkond, kus sobib korraldada nii töiseid kliendikohtumisi kui tähistada erilisi elusündmuseid. Lisaks katuseaiale saab uhket vaadet nautida ka 43m2 kõigi mugavustega ürituste- ja seminariruumist ning vanasse lifti mootoriruumi ehitatud saunast.  NB! Katusel tohib korraga viibida maksimaalselt 30 inimest.
Koduleht
Kontakt: katus@aparaaditehas.ee, +372 5361 6341


Klubi Gutenberg
Klubi Gutenberg, kohaliku majakassi auks nimetatud sündmusruum asub endise Tartu Erinevate Tubade Klubi ruumides. Sinna pääseb läbi Aparaaditehase sisehoovi, uksest nr 7, neljandale korrusele minnes.  Meie ruum on täis värvi ja hubasust, taimi, kunsti ja pehmeid diivaneid. Gutenbergis saab mängida teatrietendusi, korraldada kontserte, pidusid, konverentse, võõrustada nii avalikke kui ka kinniseid üritusi.
Koduleht

Kontaktklubi@klubigutenberg.ee, +372 556 97124
Kolme Tilli seminariruum

Kas oled vahepeal Kolmes Tillis pizzat süües mõelnud, mis imelik trepp küll teisele korrusele viib? Seal privaatne peidukas! Kui tavaliselt peetakse seal sünnipäevasid, siis nüüd saad seal rahulikult pidada koosolekuid, seminare, töövestlusi ja viia läbi brainstorminguid. Tunnihind 30€/h + km. Tööpäeva hind (09.00-17.00) 150€/päev +km. Vaata 360 kraadi pilti ja võta ühendust
Koduleht

Kontakt: info@kolmtilli.ee,  +372 56277753


Koolitusruum TEGU

50m2 ruum asub Aparaaditehase Kastani tänava poolse korpuse teisel korrusel ning see sobib nii koolitusteks, seminarideks, infopäevadeks kui ka koosolekuteks. Mugav ja õdus keskkond sobib hästi õppimiseks ja arendustööks. Esitlustehnika kasutamise võimalus.

Kontakt: info@changeconsulting.ee,  +372 505 4500


Koosolekuruum

Koosolekuruum asub Aparaaditehase Riia mnt poolse korpuse teisel korrusel ning see mahutab kuni 20 inimest. Esitlustehnika.
Kontakt: erki@aparaaditehas.ee,  +372 5667 4704


Paintbar Stuudio
Hubane ning inspireeriv kunstistuudio, kus on võimalik pidada sünnipäevapidu, tüdrukuteõhtu, töine koosolek või muu tähtis sündmus. Teie kasutuses on 100m2 suurune avar ruum, kus on olemas heli- ja valguslahendused, baarinurk, võimas vaade Aparaaditehase hoovi, privaatsus tehase viimasel korrusel. Stuudios on mugav toimetada kuni 30 külalisega.
Loengusaali moodi istumiskohti pole, küll aga on siin peetud koosolekuid kunstipärasemas keskkonnas - istumiskohad diivaninurgas, baaripukkidel, kiige peal jne…

Koduleht
Kontakt: info@paintbarshop.com, +372 59170 107


Paranduskelder

Paranduskelder on avatud töökoda, mis asub Aparaaditehase Riia mnt poolse korpuse esimesel korrusel ja on suunatud taaskasutusele, parandamisele ning jäätmete väärindamisele. Otsid kohta, kus pidada meeskonnaüritust, sõbra sünnipäeva või koolitust? Võimalus kasutada kööki, elutuba, töökoda või kõike korraga. Pakume taaskasutushõngulist ja hubast keskkonda ürituste korraldamiseks.

Koduleht
Kontakt:  info@paranda.ee, +372 5381 8701


Tagahoov

Tagahoov on salong-peoruum, kus saab korraldada erinevaid üritusi – laste sünnipäevi, juubeleid, salongiõhtuid, stiilipidusid, firmapidusid, töötubasid ja seminare. Tagahoovi näol on tegemist on 240m2 maitsekalt sisustatud ruumiga, kus saab mõnusalt üritust nautida kuni 50 inimest. Lastele on loodud linnak, kus ei ole pallimerd ja batuuti, vaid hoopis põnevad nurgatagused ja üllatavad hoovisopid, täpselt nii nagu ühes õiges tagahoovis.
Koduleht

Kontakt: tagahoov@mail.ee, +372 56802290


Taskupark

Taskupark on Aparaaditehase sisehoovis asetsev multifunktksionaalne kõigile avatud linnapark. Taskupargi muudab omapäraseks tema ajalooline taust ja asukoht - endise tehasehoovina oli tegemist tööstusmaastikuga, mis on tänaseks saanud täiesti uue näo. Taskupargis on võimalik korraldada väga eripalgelisi sündmuseid, alates laatadest lõpetades kontserdite ja pidudega. Head ideed ja koostööettepanekud on alati oodatud!
Kontakt: erki@aparaaditehas.ee,  +372 5667 4704Gustavi Köögiakadeemia

Gustav Köögiakadeemia on gastronoomiline kohtumispaik, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Toiduakadeemia aitab läbi viia koosolekuid, meeskonnakoolitusi, kliendisündmusi, sünnipäevi, firmapidusid ja ärikohtumisi koos meeldejääva söögitegemisega. Toiduakadeemia ühiskokkamistel ei jää keegi kõrvaltvaatajaks: kõik saavad maitsvate roogade valmistamisel ise kaasa lüüa. Lisaks on võimalik rentida ka ainult söögisaali. 
Koduleht
Kontakt: seila.peek@gustav.ee, +372 56793679


Trikster Tihane

Trikster Tihane on tervisliku menüü ja rohkete veganvalikutega armas ja värske kohvik-resto, mille hubast rohkete taimedega kaunistatud teist korrust on võimalik ka privaatsündmusteks rentida. Teine korrus mahutab istuma kuni 70 inimest.
Koduleht
Kontakt: juhataja@trikstertihane.ee, +372 688 8700


TYPA trüki- ja paberikunstikeskus
TYPA trüki- ja paberikunstikeskus on inspireeriv keskkond, kus viia läbi koolitust, seminari või meeskonnaüritust. Ruumide kasutamisele lisaks saame tutvustada muuseumi ja korraldada töötubasid. Ruumid sobivad kõige paremini 15-25 inimesega sündmuste jaoks.
Koduleht
Kontakt:
typa@typa.ee, +372 56828117


Väikse Tilli peoruum
Väike Till on ideaalne koht privaatseks peoks või koosviibimiseks kuni 40 inimesele, kus pakume kõike seda sama, mida kõrval olevas emalaevas.
Väike Till on avatud praegu ainult erisündmusteks, seega kui oled otsimas peokohta, siis võta meiega ühendust. Privaatse sündmusega saad kaasa professionaalse baarmeni ja personaalse teeninduse.
Soovi korral saame sulle isegi DJ organiseerida.
Koduleht
Kontakt: info@kolmtilli.ee