Aparaaditehase tänavaturg avab suurürituste välihooaja Kastani tänaval

1. juunil kolmandat korda toimuvast üritusest on saanud piirkonna mitmekesiseima valikuga turg, mille osadeks on Müürilille täika, disainiturg, SIP käsitööõlleala, toiduturg, tänavatoiduala, Maa & Ilm lasteala ning vaheldusrikas kultuuriprogramm.

Aparaaditehase tänavaturule on valitud 10 väikeõlletootjat, sama palju toidukaupadepakkujaid, 15 tänavatoitlustajat, ligi 30 disainerit ja üle kaheksakümne kasutatud asjadega kaupleja. Laste Maa & Ilm alal tehase hoovis saab osa lastele ja peredele suunatud üritusteprogrammist, samuti on Kastani tänaval avatud tänavalava, kus astuvad üles erinevad DJ-d.

Kultuuriprogrammi täiendavad veel mitmed väiksemad lavad ja pop-up kohvikud Kastani tänava erinevates kohtades, Paranduskeldri seiklusraja avamine, jalgpalli Meistrite Liiga finaali ühisvaatamine Erinevate Tubade Klubis ning hilisõhtul aset leidev Elektriteatri välihooaja esimene seanss Aparaaditehase hoovis.


Liikluskorraldust puudutav info! Ka seekordne tänavaturg hõlmab lisaks Aparaaditehase hoovile ka 250 meetrise lõigu Kastani tänavast ja Samelini jalatsivabriku taguse hooviala. Selleks puhuks on korraldajad sulgenud Kastani tänava Riia tänava poolse otsa. Autoga saab tänavaturule läheneda Riia tänava poolt, raudteeviadukti juurest ja ärasõiduks saab kasutada Kase põiktänavat. Kogu liikluseks avatud osa Kastani tänavast muudetakse kahesuunaliseks. Liikluskorralduse muutus kehtib 1. juunil alates kella 7.00-st kuni õhtul 19.00-ni. Kõik parklad on autode päralt, nagu tavapäevadel. Vaata lähemalt Kastani tänava sulgemise kohta siit.

Rohkem infot ürituse kohta FACEBOOKIS ja KODULEHEL


Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017