21. novembril toimub esimene Galeriide öö Aparaaditehases

Seitse Aparaaditehases ja üks Samelini tootmiskeskuses pesitsevat kunstigaleriid on sel laupäeval tavapärasest kauem avatud. Lisaks pikendatud lahtiolekuajale pakutakse ka põnevat lisaprogrammi, mis on spetsiaalselt Galeriide öö jaoks kokku pandud. Galeriid on avatud kuni 22.00 ja mõnus olemine jätkub Peninuki baaris.

Galeriide öö programm ja osalejad:

Kaasaegse kunsti galeriis Kogo on üleval Bruno Goosse'i näitus "Sanatoorne atmosfäär", mille keskel rannatoolide vahel loob erilist meeleolu kunstnik KIWA, seekord DJ-rollis.

Ag47 fotogaleriis ootab külalisi Heikki Leis, kes tutvustab oma näitust "Kilemuinasjutt". Samuti avatakse kõigile soovijatele ajastutruu fotostuudio.

tARTu poes on kell 18-24 avatud kokteilibaar NAPP. Muusikat mängib kirjanik Vahur Afanasjev ja näha saab Taavi Piibemanni näitust "Mida see, mida sa teed, teeb?" ning Meiu Mündi näitust "La Calavera".

TYPA (endise nimega Trüki- ja Paberimuuseum) galeriis saab osaleda ringkäigul, kus Aydan Yildizhan räägib oma näitusest "Memories of Tartu Houses" .

Galeriide ööl esmakordselt uksed avavas R galeriis toimub kell 18-22 Kairo maali live-maalimine. Kunstnik lõpetab oma neljameetrise teose "Pereportree 128 maasikaga" maalimise, pärast mida läheb monumentaalne teos müüki.

Lisaks on avatud Redwall kontorigalerii, kus saab vaadata maalikunstnik Margus Loki näitust „Hullumeelse aasta ajad” ja Aparaaditehase koridorigalerii, kuhu pannakse üles raamatupood Fahrennheit 451 poolt kureetud fotonäitus „Loetud hetked”

Samelini kompleksis tegutsev Art&Tonic avab kohviku ning külas on maalikunstnik Alar Tuul, kes tutvustab galeriis väljasolevat näitust Alar Tuul POP.

Galeriide öö sündmus Facebookis: https://www.facebook.com/events/694918044759803

Galeriide öö toimub vastavalt Terviseameti nõuetele ja soovitustele.

Lisainfo:
Stella Mõttus
stella@kogogalerii.ee
tel: 55999609
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017