Aparaaditehase majakass Johannes Gutenberg tähistab juubelit

Aparaaditehase palavalt armastatud majakass härra Johannes Gutenberg tähistab sel sügisel juba oma kümnendat sünnipäeva ja ootab kõiki 16. novembril juubepidustustele! Selleks, et sünnipäevalistel igav ei hakkaks, on Johannes pidupäevaks palju toredaid tegevusi välja mõelnud – saab nii meisterdada kui filmi vaadata, oma kodustele karvapallidele head ja paremat soetada ning otseloomulikult ka sünnipäevatorti mekkida.
AJAKAVA
>> 11:00-17:00 | Lemmikloomatarvete pop-up Aparaaditehase poetänaval. Osa müügitulust läheb loomadele suunatud heategevusse. Oma hüpikpoe seavad üles:
Nurren – kvaliteetse ja kõrge lihasisaldusega kassitoidu ja käsitööna valmistatud mänguasjade-pesade-kratsipuude edasimüüja
Kurr – Põhjamaiselt diskreetne käsitööna valminud mööbel lemmikloomadele ja nende omanikele.
Nufnuf – kodumaine lemmikloomabränd, mis pakub uuenduslikke tooteid kassidele ja koertele.
Jasika Art – Innovaatiline, käsitööna valmiv keraamiline disainliivakast on ka silmale ilus vaadata ja sobib koju kui sisustuselement.
Tartu Kassikaitse korraldab heategevuslikku küpsetiste ja käsitööesemete müüki.

>> 12:00-14:00 | Paranduskelder viib läbi kasside kratsimislaua meisterdamise töötoa taaskasutatud materjalidest. Osalustasu 7€

>> 12:00-14:00 | Kassimänguasjade valmistamise töötuba Lentsius Design stuudios. Osalustasu 2€

>> 13:00 | Majaekskursioon "Gutenbergi radadel" (NB! Ekskursioon on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks kirjuta ekskursioon@aparaaditehas.ee)

>> 15:00 | Loeng kasside kiiksudest koostöös Felivet Loomakliinikuga. Loeng toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis. Prii sissepääs!

>> 16:00 | Südamlik ja soe dokumentaalfilm "Kedi", mis jutustab päikeselise loo Istanbuli tänavakassidest. Seanss toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis. Filmi aitab linastada Tartu Elektriteater. Prii sissepääs!

TERVE PÄEV
>> Made in Aparaaditehase poes on pandud välja kunstnike ja disainerite Gutenbergist inspireeritud looming ning paljudel toodetel sünnipäeva puhul eriti sõbralikud hinnad.

>> Laste Maa & Ilm poes saab panna proovile oma kassi joonistamise oskused ning koridori tekib päeva jooksul näitus kassipiltidest.

>> Kassilugusid ja soodsaid kiisuraamatuid pakub Fahrenheit 451 raamatutuba

>> Trükimuuseumis saab terve päeva jooksul trükkida Johannes Gutenbergi pildiga postkaarte. Sissepääs muuseumipiletiga.

>> Sünnipäevatorti pakub Trikster Tihane!

>> Sünnipäevaga samal päeval toimub Armastuse saalis ka Müürilille täika - november 2019!

Johannes Gutenbergi juubel Facebookis: https://www.facebook.com/events/431289594223159/
Müürilille täika sündmus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1351671655000731/
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017