Järjekorras kuues Aparaaditehase festival toimub 26.-29. augustil

Neljapäevast pühapäevani toimub Aparaaditehase festival, mille tänavune programm toob muuhulgas kokku Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi, Galeriide öö ja Müürilille täika. 

Festivali mitmekülgne muusikaline programm ulatub hoovist galeriidesse ja esmakordselt on muusikalisteks snäkkideks kasutusel ka Kastani tänava tunnel. Avatakse järjekordne Aparaaditehase aastanäitus, toimuvad tantsuetendused, ekskursioonid ja töötoad. Lisaks on külastajatel võimalik tulla kauplema Müürilille täikale, kuulata kontserte ja tantsida ööklubis.

Neljapäeva õhtul juhatab festivali sisse Tähtvere tantsukeskus tantsulavastuse “Gutenberg” etendustega, mis viivad vaataja tehase vähem ja rohkem salapärastesse nurgatagustesse. Reede algab tänavaspordiga ja lõpeb Galeriide ööga, mis täidab maja värske kunstiga ja milles lööb esmakordselt kaasa terve suve Aparaaditehase angaaris tegutsenud kunstirühmitus Ajuokse. Angaari kõrval tegutsev Trüki- ja paberikunstikeskus TYPA on koos Ajuoksega pannud kokku mitmepäevase töötubade programmi, millest on hea osa võtta kogu perega. Laupäeval on külastajad oodatud Müürilille täikale, pärast mida on mugav kulgeda õhtusse live kontsertide saatel. Kell 19 tuleb lavale Jaan Pärn ja pahad seemned ning õhtu jätkub Tõnu Tubli rütmide saatel. Reede ja laupäeva hilisõhtul on külastajad oodatud festivali ööklubisse Peninuki ja RikiTiki baari.

Rohkem infot Aparaaditehase kodulehel ning Facebookis


COVID-19 INFO

Aparaaditehase hoovi pääseb laupäeval 28.08 kell 11:00-23:00 vaid COVID tõendi ettenäitamisel. Kohapeal on võimalik teostada ka kiirtest (10€/test).

Aparaaditehase festivalile pääsemiseks tuleb esitada üks järgnevatest tõenditest:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend

  • COVID-19 läbipõdemise tõend

  • 48 tundi enne üritusele sisenemist teostatud antigeeni test või 72 tundi enne teostatud PCR test (negatiivne)

Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea tõestama alla 18-aastased isikud.

Tõendi saab alla laadida portaalist www.digilugu.ee

Siseruumides, kuhu pääseb väljastpoolt hooviala on täituvuspiirang 50 inimest ja maskikandmise kohustus.

Täpsem info kultuurisündmuste külastamise ja kehtivate ning kehtima hakkavate piirangute kohta on leitav: www.kriis.ee/et/kultuur-ja-meelelahutus


Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017