Aparaaditehase tänavaturg vallutab Kastani-Vaksali piirkonna tänavad ja hoovid

Sel laupäeval toimuvast üritusest on korraldajad plaaninud teha piirkonna mitmekesiseima valikuga turu, mille osadeks on Müürilille täika, disainiturg, SIP käsitööõlle- ja tänavatoiduala, Mahemarketi toiduturg, Laste Maa & Ilm lasteala ning vaheldusrikas kultuuriprogramm.

Tänaseks päevaks on tänavaturule müüjaks registreerimine juba lõppenud, mõned kiiremad reageerijad võivad saada veel müügikoha Müürilille täika alale.

Aparaaditehase tänavaturule on registreerunud 15 väikeõlletootjat, kümmekond toidukaupadepakkujat, 15 tänavatoitlustajat, ligi 50 disainerit ja üle kaheksakümne kasutatud asjadega kaupleja. Laste Maa & Ilm alal tehase hoovis saab osa lastele ja peredele suunatud kontsertprogrammist, samuti on Kastani tänaval avatud tänavalava, kus astuvad üles erinevad DJ-d.

Kuni septembri alguseni kuu esimeses pooles laupäeviti toimuv tänavaturg hõlmab lisaks Aparaaditehase hoovile ka 250 meetrise lõigu Kastani tänavast ja Samelini jalatsivabriku taguse hooviala. Selleks puhuks on korraldajad sulgenud Kastani tänava Riia tänava poolse otsa. Autoga saab tänavaturule läheneda Riia tänava poolt, raudteeviadukti juurest ja ärasõiduks saab kasutada Kase põiktänavat. Kogu liikluseks avatud osa Kastani tänavast muudetakse kahesuunaliseks. Liikluskorralduse muutus kehtib 2. juunil alates kella 7.00-st kuni õhtul 19.00-ni. Kõik parklad on autode päralt, nagu tavapäevadel, lisaks avavad korraldajad koostöös Hektori disainhosteliga suure jalgrattaparkla Hektori hoovialal. Vaata ka uudisele lisatud liikluskeemi.

Lisainfo:
Aparaaditehase tänavaturu Facebooki event
Info ürituse kohta Aparaaditehase kodulehel


Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017