Avanes Avatud kultuuriplatvormi suvine taotlusvoor

Nüüd, kus klassid-koolid-kursused selleks aastaks lõpetatud, jaanipühad peetud ja esimene väsimus kontidest välja puhatud, on aeg taas ajusid ragistada, oma ägedad ideed kirja panna ja meie poole teele panna.  

Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm kujutab endast eelkõige noortele ja alles alustavatele artistidele ning kultuurikorraldajatele suunatud avalikku üleskutset korraldada Aparaaditehases oma kultuurisündmus, olgu selleks siis ühekordne ettevõtmine (kontsert, pidu, spordiüritus, elamuspäev, festival vms), näitus/installatsioon või sündmuste sari (loengusari, etendused vms). Laekunud ideede põhjal langetab valiku komisjon, kes lähtub koostatava programmi mitmekesisusest ja kvaliteedist.

Aparaaditehas pakub kultuuriprojekti elluviimiseks:

> 1000€ produktsioonikulude katteks
> 500€ stipendiumit
> Tasuta ruume:
  • Multifunktsionaalset Armastuse saali
  • Klubi Gutenbergi
  • Taskuparki
  • Erinevaid kohti Aparaaditehases, mida saab kasutada näiteks näitusepinnana (koridorid, Sofa Office, valge kasvuhoone hoovis jne) (siia alla ei kuulu Aparaaditehases iseseisvalt tegutsevad galeriid nt Kogo, Ag47, HAKI galerii)

> Olemasolevat heli- ja esitlustehnikat (NB! valgustehnikat Aparaaditehasel ei ole, vaata helitehnika nimekirja allpool)
> Ürituste korraldamise alast nõustamist ja juhendamist
> Reklaami Aparaaditehase kanalites
> Koostöövõimaluste vahendamist kultuuriürituste korraldajate ja Aparaaditehases tegutsevate loomeinimeste vahel

Avatud kultuuriplatvormi 2023. aasta II vooru sündmused on planeeritud toimuma vahemikus september-detsember 2023. Sündmuse täpne toimumisaeg pannakse paika Aparaaditehase ja korraldaja koostöös.

Kui sa oled huvitatud osalemisest, siis palun saada oma idee hiljemalt 20.07.2023 karmen@aparaaditehas.ee


Loe Avatud kultuuriplatvormi ja kandideerimistingimuste kohta lähemalt  SIIT

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017