Aparaaditehase majalised avavad taas uksed

Koroonaviiruse levik on pidurdumas ning järgmisel nädalal saab läbi riigis valitsev eriolukord. Ka Aparaaditehas naaseb vaikselt ja vastutustundlikult tavaellu ja paljud majalised on külastajatele taas oma uksed avanud.
Taaskord saab kohapeal einestada kõigis Aparaaditehase toidukohtades – Trikster Tihases, Aparaadis, Kolmes Tillis, MyItaly pizzerias ja Puhvetis ja seda nii siseruumides kui laiendatud välikohvikutes. Kõik toidukohad peavad kinni ohutusnõuetest ja jälgivad laudade paigutusel 2+2 reeglit. Loomulikult on toitu võimalik ka kaasa osta või siis kulleriga koju tellida. Rohkem infot avamisaegade ja kojukannete kohta leiab restoranide kodulehtedelt ja sotsiaalmeediakanalitest. 

Taas on avatud ka Aparaaditehases tegutsevad kauplused. Täikapoodi Sergei ja lastekaupade poodi Laste Maa & Ilm pääseb nüüd otse Riia maanteelt, vastvalminud uue sissepääsu kaudu. Veini- ja õllepoodi SIP pääseb nüüdsest ainult Kastani tänavalt. Lühendatud lahtiolekuaegadega on avatud ka Kastani tn-l asuv Vintage Chicki sisustuspood. Täpsed avamisajad leiab poodide sotsiaalmeediakanalitest. 

Juuksurisalong KÄÄR ootab isolatsioonisoenguid värskendama hoovis asuvasse uude salongi ning isolatsioonihabemed trimmib viisakaks Soulmark Tattoo & Barbershop. 

Ja kultuuriuudiseid! Kohalikku kunsti ja kirjandust koondav tARTu pood avab 16. mail Kalli Kalde näituse "Kosmos on kõigile avatud". Näitust saab piirangute tõttu korraga vaadata kuni neli huvilist, kui just pole tegu perega. Kogo galerii pikendas märtsis üles pandud Eike Epliku näituse "Biomass – kummitus nurgas" lahtiolekuperioodi mai lõpuni. mida saab külastada alates käesoleva nädala kolmapäevast K-R 13-19 ja L 13-18. Kuniks spordiklubid- ja saalid veel suletud on, saab lüüa kaasa Stuudio SAMM iganädalastes virtuaaljooga tundides. TYPA trüki- ja paberikunstikeskus on avatud alates 22. maist R-P kell 12-18. Alates juunist jätkatakse vanaviisi K-P kell 12-18

Olete külla oodatud! Kõik Aparaaditehase sissepääsud ja koridorid on varustatud desinfitseerimisvahenditega. Käitume vastutustundlikult, desinfitseerime käsi, hoiame teistega 2-meetrist distantsi ning haigena püsime kodus. 
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017