10. detsembril toimub talvine minifestival "Aparaaditehase jõulupäev"

Jõulu(ne) laupäev ehk talvine minifestival Aparaaditehases! Siit leiad kõige huvitavamad kingitused, põnevamad töötoad ning ägedamad inimesed.
10. detsembril lööb elu Aparaaditehases, TYPA keskuses ning Plantariumis mõnusalt ja jõuluselt kihama ning huvitavaid tegevusi toimub keskpäevast kuni järgmise päeva varaste hommikutundideni. 

Kui otsid kingikotti midagi põnevamat kui järjekordne sokipaar või lõhnaküünal, siis viska pilk peale Ajuokse kunstirühmituse maa-alusele jõululaadale, Pallase kunstikooli maa-pealsele jõululaadale ning fotogalerii Ag47 fototurule. Lisaks leiad häid pakkumisi ka Aparaaditehase poodidest – uuemat kirjandust Biblioteegist, ühe-euro raamatuid 451° Fahrenheiti raamatutoast, mahedat muusikat Biit Me vinüülipoest, ilusat Eesti disaini Made in Aparaaditehase poest, nostalgiakingitusi Karude ja Poegade stuudiopoest, kunsti Kogo galeriist ja tARTu poest, kohapeal pruulitud napsu Peninukist ning põnevaid kingitusi põnnidele Laste Maa&Ilma kauplusest, kes korraldab sulgemiseelset lõpumüüki. 

Päeva jooksul saab võtta osa ka paljudest erinevatest töötubadest näiteks portselanimaalimine Milgreni portselanistuudios, printimine, trükkimine ja meisterdamine TYPA keskuses, taimehaldja talveaia meisterdamine Plantariumis, siidtirükkimine keldris Kuuenda Planeedi stuudios ning fototöötoad Ag47 pimikus. 

Lisaks on võimalik osaleda Kogo galeriist algaval ja Tartu Kunstimajas lõppeval mitme näituse kunstituuril “Ühised jooned ja valgus”. Õhtu lõpetab endise legendaarse Sodiaagi baari ruumides toimuv performance-pidu AJUOKSE:SAUERKRAUT. 

Täpse ajakava ja programmi leiad SIIT  
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017