Aparaaditehase kõigi aegade suurim festival koondab kultuuritehase parimad palad

25-27. augustil seitsmendat korda toimuv Aparaaditehase festival leiab seekord aset suuremana kui kunagi varem, pannes kogu Kastani-Vaksali kvartali kolmeks päevaks peorütmis võnkuma.
Festival saab alguse juba neljapäeval, 25. augustil suure hoovipeaoga ja lõppeb laupäeva öösel Elektriteatri öökinoga Kastani tänaval. Kogu kirev programm ligi viiekümne erinäolise sündmusega on üleval Aparaaditehase kodulehel.

Aparaaditehase festivali tavapäraseks osaks on laupäevane tänavaturg, mis ühendab endas Müürilille täika, Ajuokse alternatiivkunstituru, Psühhoteegi vinüülpaadituru ja Plantariumi taimevahetusturu. Lisaks saab kolme päeva jooksul osa arvukatest muusikalistest etteastetest, tantsuetendusest, erinevatest tuuridest ja töötubadest ning öise vööndi pidudest. Seekordse Aparaaditehase festivali sees toimub lisaks kaks eraldi festivali: Psühhodisko konverents ja Aparaaditehase Avatud Kultuuriplatvormi raames toimuv Olemus/Festival.

Kunstihuvilised saavad reedese Galeriide öö tuuritada tehase ja lähiümbruse galeriides ning pop-up näitusepaikades. Loomulikult ei puudu festivalilt tänavatoitlustajad ja kästööõllede pakkujad.

Kogu festivaliprogramm on leitav SIIT 

Aparaaditehase festival Facebookis
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017