8-9. detsembril toimub taaskord talvine minifestival ehk Aparaaditehase jõululaupäev 2023

Jõulu(ne) nädalavahetus ehk talvine minifestival Aparaaditehases! Siit leiad kõige huvitavamad kingitused, põnevamad töötoad ning ägedamad inimesed.
8-9. detsembril lööb elu Aparaaditehases, TYPA keskuses ning Plantariumis mõnusalt ja jõuluselt kihama ning huvitavaid tegevusi toimub nii suurtele kui väikestele. 

Jõululaupäeva avaakordid kõlavad reedel, 8. detsembril Plantariumis, kus toimub segakoori Rõõmusõõm ja Ans. Anduri ühine kontsert “Lilled ongi talviti pankrotis”.

Põhiline jõulumöll läheb aga lahti laupäeval. Kui otsid kingikotti midagi põnevamat kui järjekordne sokipaar või lõhnaküünal, siis viska pilk peale Ajuokse kunstirühmituse maa-alusele jõululaadale, Pallase kunstikooli maa-pealsele jõululaadale ning talvisele Müürilille täikale. Lisaks leiad häid pakkumisi ka Aparaaditehase poodidest – uuemat kirjandust Biblioteegist, ühe-euro raamatuid 451° Fahrenheiti raamatutoast, mahedat muusikat Biit Me vinüülipoest, nostalgiakingitusi Karude ja Poegade stuudiopoest, kunsti Kogo galeriist ja HAKI galeriist, kohapeal pruulitud napsu Peninukist.

Päeva jooksul saab võtta osa ka paljudest erinevatest töötubadest näiteks printimine, trükkimine ja meisterdamine TYPA keskuses, taimehaldja talveaia meisterdamine Plantariumis, siidtirükkimine keldris Kuuenda Planeedi stuudios ning paberist minikuuskede meisterdamine Biblioteegis. Kel soov oma kätega mõni väga eriline kingitus valmis meisterada, sel tasub piiluda Gerda Retteri jõuluteemaliste aksessuaaride töötuppa või Seco by Jane Aus hõbedast ehte meisterdamise töötuppa

Õhtupimeduse saabudes lööb hoovis esmakordselt särama Karude ja Poegade imeline jõuluteemaline vaateaken. Kel on soov Aparaaditehast veel põhjalikumalt avastada, sel soovitame lõpetada õhtu interaktiivse rännaklavastuse “Uustulnukas” viimase etendusega. 

Täpse ajakava ja programmi leiad SIIT  

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017