15. ja 16. juunil toimub Aparaaditehases ja Kastani tänaval kolmas Tartu Tänavatoidufestival

Lisaks tänavatoidule saab ka seekord kahe päeva jooksul nautida rahvusvahelise tsirkusefestivali TaDaa! rikkalikku programmi kolmel laval.
Suurel kahepäevasel tänavatoidupeol osalevad 45 toitlustajat on kombinatsioon kvaliteetsest “klassikalisest” tänavatoidust ning värsketest, üllatuslikest ja eksootilistest lähenemistest. Samaaegselt toimuval rahvusvahelisel tänavaartistide festivalil TaDaa! astuvad üles kümned tänavaartistid, kes täidavad festivaliala muusika, tantsu, tsirkuse, teatri, tuleetenduste, akrobaatiliste numbrite ja muu kaasahaarava meelelahutusega kogu perele.

Tartu Tänavatoidufestival väärtustab rohelist mõtteviisi ja minimeerib koormust ümbritsevale keskkonnale. Kogu üritus on plastikkõrre-vaba, toitu ja jooke serveeritakse ainult taaskasutatavatelt või biolagunevatelt nõudelt.

Liikluskorraldust puudutav info! Tartu Tänavatoidufestival hõlmab lisaks Aparaaditehase hoovile ka 100 meetrise lõigu Kastani tänavast. Palume külastajatel ja tavapäraselt Kastani tänavat liiklemiseks kasutavatel linnakodanikel jägida ajutisi liiklusmärke ja liikluskorraldajate juhiseid. Liikluskorralduse muutus kehtib 15. juuni hommikul kella 7.00-st kuni 16. juuni õhtu kella 20.00-ni. Vaata lisaks Kastani tänava sulgemise kohta siit!

Tartu Tänavatoidufestival toimub koostöös Telliskivi loomelinnaku, TaDaa! festivali, Hektor Design Hosteli ja Tartu linnaga. Kogu kultuuriprogramm ja sissepääs festivalialale on külastajatele tasuta!

Vaata lisa festivali kohta:
https://tänavatoidufestival.ee/tartu/
Facebooki event

Lisainfo:
Karmen Otu
Tartu Tänavatoidufestivali peakorraldaja
karmen@aparaaditehas.ee
tel: 5663 1234

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017