Aparaaditehase Armastuse saalis esietendub Eesti-Soome ühistöös sündinud lavastus "Laboratorio Module 24"

5. juunil  esietendub Tartus Aparaaditehase Armastuse saalis installatiivne lavastus "Laboratorio Module 24", mis ühendab endas füüsilise teatri, tantsu-, meedia-, heli- ja installatsioonikunsti.
Lavastusprojekt valmib rahvusvahelise kunstnike meeskonna koostöös, kuhu kuuluvad Anssi Laiho (Soome), Johhanna Anett Toomel (Eesti), Helle Mari Toomel (Eesti), Milla Virtanen (Soome) ja Leevi Lehtinen (Soome).

“Laboratorio Module 24” on inspireeritud kunstnike ühisest armastusest looduse, loodusfilmide, hobuste, õdede ja vendade, miniatuuride ning VHS-kassettide ühte sulanduvate salvestuste vastu.

Lavastuse visuaalne keel viib vaataja teekonnale läbi enda mõtete, luues erinevaid maastikke ning illusioone ja sulatades aeg-ajalt etendajad üheks elutute objektidega.

“Laboratorio Module 24” on vastulause ühekordsele kunstile – see muutub, areneb, kasvab, seguneb ja taasseguneb juba varem looduga, muutudes protsessiks, mis end üha uuesti läbi uute kunstnike, kohtade ja teemade defineerib.

Lavastus on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Etendused toimuvad Tartus, Aparaaditehase Armastuse saalis 5.-13. juulini 2024. Lavastuse meeskond kutsub osa saama unikaalsest kunstilisest elamusest, mis ühendab erinevaid kunstivorme ja viib teid visuaalsele rännakule läbi mõtete ja illusioonide maailma.

Lisainfo ja piletid leitavad SIIT
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017