19. juunil toimub Aparaaditehases kolmas Galeriide öö

16 Aparaaditehase galeriid ja näitusepinda ning kõrvalasuvas Samelini kompleksis tegutsev Art & Tonic hoiavad 19. juunil oma uksed kuni hilisõhtuni külalistele lahti. Õhtu jooksul on kõigil võimalus käia mitme uue näituse avamisel, kohtuda kunstnike ja galeristidega, soetada kunsti, osaleda akrüülivalamise töötubades ning nautida Psühhoteegi valitud vinüüle Aparaaditehase ja Estonian Funk Embassy DJ Robert Kähri esitust Samelini hoovis.

LOE EDASI

Suve esimene Dance Battle toimub Aparaaditehases

Üle pika aja on suurepärane võimalus tantsu nautimiseks taaskord kokku saada!

Laupäeval 12. juunil kell 14 toimub Aparaaditehase hoovis tänavatoidu ja tänavamuusika nädala raames Aparaadi dance battle, kus lisaks tantsijatele, saab inspireeruda ka muusikast, mida toovad meieni Lauri Täht ning brasiilia muusikud Marcelo Politano & Luiz Black (BRA).LOE EDASI

Kogo galerii kutsub koguma!

Juba sel laupäeval 05.06. 2021 toimub Aparaaditehase Armastuse saalis Kogo galerii toetusoksjon "Kogume kogos". kus lähevad enampakkumisele 53 teost ja visandit 22lt kunstnikult Eestist, Lätist, Leedust, Belgiast ja Prantsusmaalt. Teosed on oksjoni jaoks lahkelt annetanud kunstnikud, kellega galerii on oma kolme tegutsemisaasta jooksul koostööd teinud. Need kunstnikud on: Eike Eplik, GolfClayderman, Bruno Goose, Alexei Gordin, Edith Karlson, Mari-Leen Kiipli, Kristi Kongi, Paul Kuimet, Xénia Lucie Laffely, Anastasia Lemberg-Lvova, Anna Mari Liivrand, Holger Loodus, Johannes Luik, Martiini, Eva Mustonen, Laura Põld, Anastasia Sosunova, Kadri Toom, Elīna Vītola, Thomas Wattebled, Amanda Ziemele ja Tanja Muravskaja.

LOE EDASI

Järgmisel kolmapäeval algab tänavatoidu- ja tänavamuusika nädal

Aparaaditehases toimub sel aastal tavapärase suure tänavatoidufestivali asemel mahult väiksem ja meeleolult rahulikum tänavatoidu- ja tänavamuusika nädal, mille sisustavad erimenüü ja pilkupüüdvate maitsetega nii majas tegutsevad restoranid-kohvikud kui ka kaugemalt tulijad. Muusikaline programm on kirju ning ulatub kohalikust Ellerist eksootilise Brasiiliani. Nädalast saab osa 9.-13. juunini Aparaaditehase hoovis kell 12:00-22:00, pühapäeval kell 11:00-18:00.

LOE EDASI

Folk rokib Tartus ka sel suvel!

15. - 17. juulini toimub Tartus Aparaaditehases õhtuse vööndi festival - FOLK ROKIB TARTUS Vol. 2. Eelmisel suvel hooga käima läinud linnafestival toob lavale jätkuvalt eesti folgi mainekaimad nimed, kelle hulgas Trad.Attack!, Zetod, Black Bread Gone Mad jt, üllatuseks ka oma indie-folk albumi "Good Man Down" 10ndat sünnipäeva pidav Ewert & The Two Dragons.
LOE EDASI

Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm otsib põnevaid projekte – pikendasime tähtaega!

PIKENDASIME KANDIDEERIMISE TÄHTAEGA! UUS TÄHTAEG ON 01.03.2021

Pärast erakordselt keerulist kultuuriaastat januneb Tartu publik värske kunsti, ennekuulmatute konstertide, meeliülendavate pidude, mõtlemapanevate loengute ja kõige uue ning seninägematu järele. Ehk oled just sina see, kes linlaste kultuurinälga kustutama asub? Tule oma ägeda ideega Aparaaditehasesse ja tee see teoks!
LOE EDASI

21. novembril toimub esimene Galeriide öö Aparaaditehases

Seitse Aparaaditehases ja üks Samelini tootmiskeskuses pesitsev kunstigalerii on sel laupäeval tavapärasest kauem avatud. Lisaks pikendatud lahtiolekuajale pakutakse ka põnevat lisaprogrammi, mis on spetsiaalselt Galeriide öö jaoks kokku pandud. Galeriid on avatud kuni 22.00 ja mõnus olemine jätkub Peninuki baaris.
LOE EDASI

Aparaaditehases avati Tartu kolmas toidujagamiskapp

Aparaaditehases, Kastani tänava number 2 ukse fuajees, avati 16. oktoobril Tartu kolmas avalik toidujagamispunkt. Sinna on võimalik kõigil inimestel ja toitlustusasutustel ning toiduga tegelevatel ettevõtetel viia tarbimiskõlblikud toidu ülejäägid.
LOE EDASI

Arhiiv

2021
2020
2019
2018
2017