Kaheksas Aparaaditehase festival toimub koos juubelihõngulise Galeriide ööga ja kaasab festivalimelusse ka naabrid

Järjekorras kaheksas Aparaaditehase festival toob külastajateni parima, mis kultuuritehasel pakkuda on. Ligi kümne aasta jooksul on uue hingamise saanud kogu Aparaaditehast ümbritsev kvartal ning ka festivaliala muudkui laieneb. Lisaks Aparaaditehasele pakuvad põnevat festivaliprogrammi ka meie head naabrid TYPA keskusest, Plantariumi taimehoovist ja Ajuokse avangaarist.
LOE EDASI

KOOSSEISU tantsufilmide näitus ja performance "kvintessents"

Loominguline rühmitus KOOSSEIS avab augusti esimesel nädalal (1.08.23-6.08.23) Tartus Aparaaditehases klubis Gutenberg tantsufilmide näituse “kvintessents”, kus saab näha kümmet tantsufilmi ning kolmel õhtul (1.08, 3.08, 4.08) etendub samanimeline lavastus, mis päästab filmid ekraanidelt valla ja mängib maagilise realismi ja absurdi piirimail. Sündmus toimub Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames. Sündmuse toimumist toetab Tartu linn.


LOE EDASI

26. mail toimub Tartus juba üheksas Galeriide öö

Kogo galerii koostöös Aparaaditehasega korraldab järjekorras 9. Galeriide ööd. Reedel, 26. maill on võimalik külastada lausa 16 maali-, foto- ja graafikanäitust Aparaaditehases ja selle ümbruses, osaleda erinevatel kunsti- ja majatuuridel (eesti, inglise ja ukraina keeles) ning näituste avamistel, proovida kätt ühisjoonistamisel ja -trükkimisel ning kogeda kontserte ja ruumilisi heliinstallatsioone. Kogu programm on kõigile tasuta.

LOE EDASI

Arhiiv

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017