Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm alustab kolmandat hooaega

Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm alustab oma kolmandat hooaega, mis tõotab tulla põnevam kui kunagi varem. Sel aastal pakub Aparaaditehas lisaks heale nõule, eripalgelistele ruumidele ja musklijõule projektide elluviimiseks ka rahalist toetust ning motiveerivat stipendiumit.
LOE EDASI

Eesti Arhitektide Liidu aastanäitus, mis toob fookusesse tänavaruumi, jõudis heade mõtete linna Tartusse

Alates 12. jaanuarist saab Aparaaditehase Armastuse saalis vaadata äsja sajandat sünnipäeva tähistanud Eesti Arhitektide Liidu kuraatorinäitust “TÄNAV I”. Näituse kuraatoriteks on arhitektid Raul Kalvo ja Tõnis Savi ehk 2/3 Liikuvusagentuurist. Näitus käsitleb näiliselt selget, ent tegelikkuses ütlemata keeruliseks osutuvat tänavaruumi mõistet. Peamiselt “rääkivate peadega” videomaterjalist koosnev näitus annab sõna üle 20 oma ala eksperdile. Näitus jääb avatuks 30. jaanuarini.

LOE EDASI

Aparaaditehase 12 kingiideed

Kui sa pole just see tubli inimene, kel jõulukingid juba jaanipäeval soetatud, vaid vaatad aina kasvavava ärevusega, kuidas jõululaupäev lähemale tiksub, sest pea on mõtetest tühi, siis siin on midagi sulle! Aparaaditehasest leiad kingituse nii väikesele mänguhuvililisele kui suurele gurmaanile, kirjandussõbrale kui kunstiaustajale. LOE EDASI

Kogo galerii uus näitus „Bambi projekt" uurib inimese ja looduse suhteid

9. oktoobrini on Aparaaditehases asuvas Kogo galeriis on 9. oktoobrini  avatud Baltimaade kunstnike uusi töid hõlmav grupinäitus „Bambi projekt", mis toetub Felix Salteni pea 100 aastat tagasi ilmunud jutustusele „Bambi. Metsalugu". Näitusel osalevad kunstnikud Eike Eplik, Žilvinas Landzbergas, Ingrīda Pičukāne, Laura Põld, Rūta Spelskytė ja Līga Spunde, näituse kuraator on Šelda Puķīte.
LOE EDASI

Arhiiv

2022
2021
2020
2019
2018
2017