Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvorm alustab kultuuripealinna aastal viiendat hooaega

Aparaaditehas kutsub suurelt unistama ja oma hullumeelsed ja loomingulised ideed taotluseks vormima ja enda poole teele panema. Avatud kultuuriplatvormi esimene taotlusvoor on avatud kuni 15. veebruarini ning esimeses voorus toimuvad sündmused on planeeritud toimuma vahemikus märts-august 2024. Aparaaditehas pakub sündmuse elluviimiseks nii rahalist kui praktilist toetust ja mentorlust.
LOE EDASI

Kaheksas Aparaaditehase festival toimub koos juubelihõngulise Galeriide ööga ja kaasab festivalimelusse ka naabrid

Järjekorras kaheksas Aparaaditehase festival toob külastajateni parima, mis kultuuritehasel pakkuda on. Ligi kümne aasta jooksul on uue hingamise saanud kogu Aparaaditehast ümbritsev kvartal ning ka festivaliala muudkui laieneb. Lisaks Aparaaditehasele pakuvad põnevat festivaliprogrammi ka meie head naabrid TYPA keskusest, Plantariumi taimehoovist ja Ajuokse avangaarist.
LOE EDASI

KOOSSEISU tantsufilmide näitus ja performance "kvintessents"

Loominguline rühmitus KOOSSEIS avab augusti esimesel nädalal (1.08.23-6.08.23) Tartus Aparaaditehases klubis Gutenberg tantsufilmide näituse “kvintessents”, kus saab näha kümmet tantsufilmi ning kolmel õhtul (1.08, 3.08, 4.08) etendub samanimeline lavastus, mis päästab filmid ekraanidelt valla ja mängib maagilise realismi ja absurdi piirimail. Sündmus toimub Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames. Sündmuse toimumist toetab Tartu linn.


LOE EDASI

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017