Aparaaditehas sai esimese ühiskontori SOFA OFFICE

Ühiskontor on tänapäeval kiirelt populaarsust võitev kontoriformaat, mis pakub lisaks ideaalsetele töötingimustele ka lisaväärtust ühisruumist tekkivast sünergiast ja koostöövõimalustest.
Ühiskontoris on oluline koht ka erinevatel üritustel ja väärtust lisab Aparaaditehase ümber juba koondunud loomevaldkonna ettevõtete lähedus. Samal korrusel tegutseb näiteks SA Tartu Ärinõuandla ja piirkonna üks juhtivamaid telemaatikavaldkonna ettevõtteid Ecofleet Eesti.

Aparaaditehas on kolme tegutsemisaastaga jõudnud Tartu suurimaks loomevaldkonna inimesi ja ettevõtteid koondavaks keskuseks. Suve algul valminud ühiskontor, ehk co-working space paikneb kultuuritehase esimese korpuse kolmandal korrusel. Sofa Office koosneb üheksast lukustatavast pisikontorist, privaatsest koosolekuruumist, kööginurgast ja suurest palmide ning sohvadega vooderdatud ühisalast.

Lisaks pakub Aparaadikeskus ka ideaalseid võimalusi töövälise aja sisustamiseks. Juunis valmis Aparaaditehase Taskupark, majas on 3 restorani, kohvik, muuseum, galerii, ööklubi ja 15 väikekauplust. Suve lõpul avab uksed 250 m2 mahekaupu pakkuv toidukauplus Mahemarket.

Sofa Office võimaldab alustaval ettevõttel mugavalt ja soodsalt oma teekonnale startida. Esimene üürileping sõlmitakse kuni aasta pikkuseks perioodiks ja selle saab lõpetada kuuajalise etteteatamisega. Lepingulistel ühiskontori kasutajatel on ööpäevane juurdepääs oma ruumile.

Sofa Office hinnakiri, kontaktid ja pildimaterjal: www.aparaaditehas.ee/sofa-office

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017