KUIDAS TULLA?

Aparaaditehas asub Tartus, Riia ja Kastani tänava nurgal. Sissepääs hoovi Riia tänavalt, uksest number 1 või Kastani tänavalt läbi kangialuse.

Meie postiaadress on
Kastani 42
Tartu 50410


Aparaaditehase uste plaan:


Parkimiskorraldus:

Tehasest

Aparaaditehas on Tartus, Riia ja Kastani tänavate nurgal seisev vana tehasekompleks, kus nõukogude ajal valmistati külmutusseadmeid, salajasi allveelaevaosasid ja jälgede segamiseks ka mittetöötavaid vihmavarje ning tõmbelukke. Tehase õitsenguaegadel, seitsmekümnendate keskpaigas töötas siin ligi 1500 inimest, tehasel oli oma tervisekeskus koos sauna ja basseiniga, sööklad ja mitme korpuse jagu administratiivruume.

2006. aastal aastal omandas Aparaaditehase kompleksi ABC Kinnisvarateenuste OÜ, tänasel päeval haldab tehast Kultuuritehased OÜ.  Alates 2014. aastast arendatakse 14 000 m2 suurust keskust kultuuritehaseks. Aparaaditehase kultuuriprogrammi eest hoolitseb MTÜ Aparaaditehas. 

Tänaseks päevaks on Aparaaditehasest ja seda ümbritsevast kvartalist saanud üks Tartu kiiremini arenevaid piirkondi. See universaalne kultuuritehas ühendab endas loomingulised ettevõtjad, kunstnike stuudiod, disainerite ateljeed, kaubanduse ja meelelahutuse. Siin on neli restorani, kaks kohvikut ja pagaritöökojad. Siin tegutseb pika ajalooga Müürilille täika ja veel pikema ajalooga TYPA keskus ning koha on leidnud paljud põnevad väikepoed ja galeriid. Aparaaditehase südameks on siseõu, ehk Taskupark, mis pakub pelgupaika linnakärast ja arvukaid võimalusi vaba aja veetmiseks. Lisaks iga-aastastele oodatud suursündmustele Aparaaditehase festival ja galeriide ööd, toimub tehases iganädalaselt palju suuremaid ja väiksemaid üritusi, mis moodustavad kokku värske ja omanäolise kultuuriprogrammi. 2020. aastal ellu kutsutud Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvorm on hüppelauaks paljudele noortele kultuurikorraldajatele ja loomeinimestele. 

Aparaaditehasel on ka oma kinkekaart, mida saab soetada raamatupoest Biblioteek.


Kohtume tehases!


Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

KONTAKTID

Erki Pruul
Aparaaditehase tegevjuht
erki@aparaaditehas.ee
+372 5667 4704

Veiko Järvis
Aparaaditehase haldusjuht
veiko@aparaaditehas.ee
+372 5347 6050

Karmen Otu
Sündmused / Avatud kultuuriplatvorm / turundus ja kommunikatsioon
karmen@aparaaditehas.ee
+372 5663 1234

Ilo Tuule Rajand
Armastuse saal / sündmused 
ilotuule@aparaaditehas.ee
+372 5361 6341

Urmas Laur
Rahaasjad
urmas@aparaaditehas.ee

Ruumipäringud palume saata
ruumid@aparaaditehas.ee

----

Aparaaditehast haldab 
Kultuuritehased OÜ

Aparaaditehase kultuuriprogrammi koordineerib
MTÜ Aparaaditehas

Raamatupidaja

Madis Liiber
madis.liiber@gmail.com
+372 555 12305