19. juunil toimub Aparaaditehases kolmas Galeriide öö

16 Aparaaditehase galeriid ja näitusepinda ning kõrvalasuvas Samelini kompleksis tegutsev Art & Tonic hoiavad 19. juunil oma uksed kuni hilisõhtuni külalistele lahti. Õhtu jooksul on kõigil võimalus käia mitme uue näituse avamisel, kohtuda kunstnike ja galeristidega, soetada kunsti, osaleda akrüülivalamise töötubades ning nautida Psühhoteegi valitud vinüüle Aparaaditehase ja Estonian Funk Embassy DJ Robert Kähri esitust Samelini hoovis.

Galeriide ööl on võimalik osaleda kolmel ekskursioonil. Kell 19.00 alustab Galeriide öö korraldaja, Stella Mõttus, galeriide tuuriga; kell 20.00 ootab Aparaaditehase programmijuht Kerli Jõgi maja ajalootuurile ning kell 21.00 viib kunstnik ja majaline Madis Liplap huvilisi oma ateljeesse ning teistesse lemmikutesse paikadesse Aparaaditehases. Tuurile registreerimine aadressil ekskursioon@aparaaditehas.ee. Kogu programm ja tuurid on tasuta ning kestavad kuni 23.00.

Kogo galerii tähistab pidulikult Kristi Kongi näituse "Sädelev täht Magenta. Oli see unes või oli see ilmsi?" lõppu, fotogaleriis Ag47 on üleval Renee Altrovi näitus "Mustvalged maastikud", tARTu poes saab näha Jüri Arraku näitust "Mustvalge ja värviline", R galeriis on eksponeeritud Resa Tiitsmaa nukukunsti näitus "SUVI. Aitäh, et tulid!", TYPA tähistab oma 10+1 sünnipäeva suure tagasivaatenäitusega, Paintbar Shop avab oksjoninäituse, Aparaaditehase koridorigaleriis on Ralf Sannikovi maalinäitus "Oktavian", ja Art & Tonicus räägib Reigo Kuivjõgi näitusest "Inimtekkelised maastikud. Ilma Inimesteta".

Uuteks tulijateks on seekord Riia maantee poolse sissepääsuga Kolme kuuse galerii, kus on üleval Bobby Sageri näitus "Nähtamatu päike", Aparaaditehase tunneligalerii valgevene tänavakunstiga, Kastani põigu galerii näitusega "Vaimud ja Võimud. Tartu ansamblimaastik 1965-1980", fotokunstnik Kyle Lang kahe väljapanekuga paralleelselt Sofa Office'is ja Armastuse saalis, Sergei täikapood Riina Varoli fotonäitusega ning vaid sellel õhtul on Samelini hoovis Ajuokse x Släp! kleepsubuss uue näitusega "350M451N".

Galeriide ööd toetab Tartu linn.
Galeriide öö vol. 3 Facebooki sündmus: https://fb.me/e/dCCpfxk6A

Galeriide öö visuaal ja Mana Kaasiku fotod eelmistest üritustest: https://drive.google.com/drive/folders/1eHeuH4aUq0wz8lmZoIQpPtWxCElHnxmP?usp=sharing
 
LISAINFO:
Stella Mõttus
stella@kogogallery.ee
tel: +372 55 999 609
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017