22. septembrist avaneb Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi 2021. aasta teine kandideerimisvoor

Kirev sügis on end Tartu tänavatel, parkides ja õppehoonetes kindlalt sisse seadnud ning ülikoolilinn pulbitseb noorest energiast ja värsketest ideedest. Selleks, et põnevad mõtted pelgalt sahtlitesse ja sõprade vahele ei jääks, kutsub Aparaaditehas noori kultuurikorraldajaid taas oma ideid ellu viima.

Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm kujutab endast noortele artistidele ja kultuurikorraldajatele suunatud avalikku üleskutset korraldada Aparaaditehases oma kultuurisündmus, olgu selleks siis ühekordne ettevõtmine (kontsert, pidu, spordiüritus, elamuspäev, festival vms), näitus/installatsioon või sündmuste sari (loengusari, etendused vms). Aparaaditehase suurus ja eripalgelisus tähendab, et siin leidub sobivaid ruume väga erinevateks sündmusteks, suurtest festivalidest kuni väikeste nišiüritusteni. Laekunud ideede põhjal langetab valiku komisjon, kes lähtub koostatava programmi mitmekesisusest ja kvaliteedist.

2020. aastal toimus Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames maalikunstnik Mia Melanie debüütnäitus, interaktiivne nüüdisluulet ja klassikalist muusikat kombineeriv kontsert-etendus "No.1.1.” ning Eesti esimene taskuhäälingufestival Aparaadio. 2021. aasta esimeses voorus realiseerusid sellised põnevad projektid nagu grupinäitus “Metshaldja lood”, Tähtvere Tantsukeskuse rännak-lavastus “Gutenberg” ja interaktiivne jalutuskäik-installatsioon “Südaöine autoportree”.

Kui sa oled huvitatud osalemisest, siis palun saada oma idee hiljemalt 15.10.2021 karmen@aparaaditehas.ee


Vaata lisainfot SIIT
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017