III Aparaaditehase festival koondab kultuuritehase parimad palad

Aparaaditehase festival väljub taaskord tehase piiridest ja ühendab kahepäevaseks tervikuks lahtiste uste päeva, II Aparaaditehase tänavaturu, Aparaaditehase aastanäituse avamise, mitmekesise kontsertprogrammi ja palju muud.
Eelmisel korral ülimenukaks ostunud ja tuhandeid inimesi kohale meelitanud järjekordne Aparaaditehase tänavaturg on kindlasti rahvarohkeim sündmus ka seekord, aga tähelepanuta ei tohiks jätta ka teisi festivali osasid. Festivali esimese päeva alapealkiri on "Majapäev" ja see tähendab, et kõigil inimestel on võimalik korraks osa saada tehase igapäevaelust. Selleks avatakse kõigi stuudiote-ateljeede-kontorite uksed, et pakkuda võimalust sinna sisse piiluda ja majalistega juttu puhuda.

Samal päeval toimub hoovil ka Fresko pinksiturniir, avatakse ametlikult restoran Kolm Tilli, uus taaskasutuspood Sergei ning Aparaaditehase kunstnike loomingut koondav Aparaaditehase aastanäitus. Pikk päev lõppeb Erinevate Tubade Klubis öise vööndi peoga.

Laupäeval, 1. septembril, ehk tänavapäeval, saab lisaks tänavaturule osa Tartu 2024 salalavadest Kastani-Vaksali piirkonnas, Erki Pärnoja ja Mees Inc. kontserdist, Elektriteatri öökinost ja lastele suunatud tegevustest Aparaaditehase hoovis. Mõlemat päeva saadab ka DJ-programm hoovis ja Kastani tänaval.

Kogu festivaliprogramm on leitav siit: www.aparaaditehas.ee/festival

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017