Aparaaditehase avatud kultuuriplatvorm toob publikuni kolm eripalgelist muusikasündmust

Detsembri ja jaanuari jooksul on võimalik saada osa mõnusast jõulukontserdist, eksperimentaalset muusikat ja psühhedeelset visuaalkunsti ühendavast performance'ist ja erinevaid muusikastiile ning põnevaid artiste miksivast kontsert-peost. 

Avatud kultuuriplatvormi kohta loe lisa SIIT
03.12.2021 / DOG DREAMS @ APARAADITEHAS (LINK)


►DYVOUR // “Dog Dreams”
Peaesinejaks on artist Dyvour, kes esitab enda albumit “Dog Dreams”, mis on hetkel veel avaldamata. ,,Dog Dreams’’ viib kuulaja maailma, kus reaalsuse piirid on udused ning unenäolik keskkond võngub mugava nostalgia ja äreva luupainaja vahel. Albumi temaatika sukeldub eskapismi ning uurib sellega seonduvaid eksistentsiaalseid ideid. Kontseptsioon sai alguse lihtsast küsimusest “kuidas kõlaksid koerte unenäod?”

►MYSTY // “PRELYD”
Peaesinejat soojendab artist MYSTY soolodebüüt. Tegemist on Tartu produtsendi prodhannese äsja valminud sooloprojektiga, mille müstilisi kõlasid kuuleb esimest korda kolmandal detsembril.

Sündmus Facebookis (link)

18.12.2021 / POLOŠYWA JÕULUKONTSERT @ APARAADITEHAS (LINK) 

Pološywa esitab lemmikuid jõululugusid ning muusikat oma uuelt elektrooniliselt debüütalbumilt "Existence" .

► Elisa Polov, artisti nimega Pološywa on Austrias ja Eestis tegutsev eesti muusik, kelle loomingu keskmes on eksperimendid sündi sound’idega ja vokaalsete harmooniakihtidega. Pološywa tegevuses kohtuvad muusiku klassikaline taust ja armastus elektronmuusika vastu. Sooloalbumil põimuvad artisti suurimad kired – laul, klahvpillid ja lõputu elektronmuusika maailm – ambient- ja elu tähistavaks atmosfääriks.

Sündmus Facebookis (link)

21.01.2021 / KAKSIKPLANEEDID BY LÄNNUK @ APARAADITEHAS

Kaksikplaneedid on erinevaid muusikastiile miksiv, värskeid vaatepunkte ja ootamatuid helisid ning elamusi pakkuv kontsert-pidu. Alternatiivne kohtub peavooluga, põrkub ja seguneb ja tulemuseks on midagi täiesti uut. 

Rohkem infot artistide ja täpse
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017