Aparaaditehase 12 kingiideed

Kui sa pole just see tubli inimene, kel jõulukingid juba jaanipäeval soetatud, vaid vaatad aina kasvavava ärevusega, kuidas jõululaupäev lähemale tiksub, sest pea on mõtetest tühi, siis siin on midagi sulle! Aparaaditehasest leiad kingituse nii väikesele mänguhuvililisele kui suurele gurmaanile, kirjandussõbrale ja kunstiaustajale. 
1. Leia kink Aparaaditehase jõululaatadelt. Eesootaval nädalavahetusel (11-12.12) toimub Aparaaditehases kaks jõululaata. Üks maa all ja teine maa peal. Kunst ja disain ja ebatavalised jõulukingid.
  •  Maa-alune kunstilaat – Ajuokse & ÄSS kutsuvad maa alla (sõna otseses mõttes) maa-aluse loominguga tutvuma - ilmselgelt mitte sinu tavaline kunstilaat! laadal võib kohata tänavakunstnikke, naiviste, tätoveerijaid, illustraatoreid, koomiksikunstnikke & paljusid teisi loomingulisi mässajaid.
  • Pallase jõuluturg Aparaaditehases – Kõrgem Kunstikool Pallas korraldab Aparaaditehase sisehoovis jõuluturu! Jõuluturg toimub 12.12 kell 12.00-15.00. Jõuluturult leidub erinevaid disaintooteid, küpsetisi, glögi ja palju muud põnevat ja jõuluvana kingikotti sobivat.

2. Kunst Kogo galeriist või Paintbar Stuudio jõuluoksjonilt. 
  • Kogo galerii on hoolikalt koondanud valiku kunstnike teostest, kellega neil on olnud au seni koostööd teha. Valikus on nii kaasaegne maal, graafika, joonistused, fotod, skulptuurid ja palju muud põnevat. Lisaks valik kunstiraamatuid ja postkaarte. Kui soovid kunstiteost kinkida, aga kõhkled valikus, siis on võimalus soetada Kogo kinkekaarte.
  • Paintbar Stuudio jõuluoksjonilt saad soetada Aparaaditehases Paintbar Stuudios valminud abstraktseid maale. 20% kogu oksjoni tulust läheb Varjupaikade MTÜ-le. Oksonitöödega saab stuudios  kohapeal tutvuda. 

3. tARTu poe 10 jõulukinki. Kirju valikuga tARTu pood on kunstisõpradele valiku õige lihtsaks teinud ja omakorda 10 kingiideed koondanud. Kinkide hulgas leidub nii kunsti, toredaid tegevusi kui ka näiteks Voronja moose! Tutvu kingiideedega SIIN4. Meeleolukas töötuba või koolitus.
Kingi perele või sõpradele ühist kvaliteetaega ja kutsu nad endaga kas Paintbar Stuudio akrüüli valamise töötuppaMilgreni stuudiosse portselani maalima või Peninukisse harivale koolitusõhtule

5. Raamat! Raamat on ALATI hea idee. Aparaaditehases asub lausa kaks raamatupoodi – raamatutuba Fahrenheit 451° ja Biblioteek. Kui Fahrenheiti maagilise hõnguga raamatutoast leiad uut omanikke otsivaid vanu ja väärikaid teoseid, mille vahelt mõnikord ammu unustatud armastuskirju võib pudeneda, siis Biblioteegist leiad hoolikalt kureeritud valiku värskemat väärtkirjandust. Lisaks võid kindel olla, et mõlemas poekeses saad koha peal palju väärt soovitusi. 

6. Aparaadi, Kolme Tilli või Cruffini kinkekaart. Kui kodune (kahtlemata imemaitsev!) ahjukartul, verivorst ja hapukapsas üle viskab, siis Aparaaditehase toidukohad pakuvad mõnusat vaheldust. Üllata sõpra kas Aparaadi, Kolme Tilli või Cruffini kinkekaardiga! 

7. Aparaaditehases armastusega valminud disaintoode. Aparaaditehase esinduspoest Made in Aparaaditehas võib leida nii kauneid ehteid, praktilisi aksessuaare, ägedaid riideid kui stiilset kodusisustust. 

8. Lelu, raamat või kodumaine rõivaese pisikesele põnnileLapsele või lapsemeelsele leiad vahva kingi Made in Aparaaditehasega samades ruumides tegutsevast Laste Maa & Ilma poest. PS! Kelmikaid kingitusi võib sealt leida ka lapsevanematele!

9. Kolme Tilli rikkalik jõulupakk. Suurepärane kingiidee näiteks kolleegidele! Valikus on midagi nii maiasmokkadele, kodukokkajatele kui eriti suurtele sõpradele. 

10. Südamlik nostalgiakingitus Karude ja Poegade stuudiopoest. Kui sa täpselt ei tea, et mida sa otsid, aga tead, et see kingitus peaks olema tore ja armas ja omanäoline, siis sea sammud Karude ja Poegade imelisse stuudiopoodi. Sealt leiad kunsti, mänguasju, keraamikat, nipsasjakesi, vintage lasteriideid ja palju-palju muud. 

11. Kaminavalgel õhtusöök Aparaaditehase kasvuhoones. Kingi perele või sõpradele eriline koosviibimine talvises Taskupargis hea toidu ja prõksuva kaminatulega. Telli toit VLND Burgerist, Puhvetist, Cruffinist või Trikster Tihasest, broneeri nende kaudu aeg ja kasvuhoone kasutamine on sulle tasuta! 

12. Ajastutruu fotoportree Ag47 ateljees. Tõeliselt eriline ja meeldejääv kingitus, mis on ühtaegu nii elamus kui tore meene. Fotosessiooni käigus valmib 19. sajandi tehnikas fotoplaat-portree ja lisaks saab portreteeritav ka pimikus plaadi valmimise protsessi jälgida. 

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017