Järgmisel kolmapäeval algab tänavatoidu- ja tänavamuusika nädal

Aparaaditehases toimub sel aastal tavapärase suure tänavatoidufestivali asemel mahult väiksem ja meeleolult rahulikum tänavatoidu- ja tänavamuusika nädal, mille sisustavad erimenüü ja pilkupüüdvate maitsetega nii majas tegutsevad restoranid-kohvikud kui ka kaugemalt tulijad. Muusikaline programm on kirju ning ulatub kohalikust Ellerist eksootilise Brasiiliani. Nädalast saab osa 9.-13. juunini Aparaaditehase hoovis kell 12:00-22:00, pühapäeval kell 11:00-18:00.

Tiheda paaripäevase festivali asemel on nii toidu- kui muusikaprogramm hajutatud 5 päevale ning häid maitseid ja muusikalisi elamusi jagub igaks päevaks. Nädala fookus on kohalikel toitlustajatel ja muusikutel, keda toetavad värsked külalised mujalt. Aparaaditehases tegutsevad restoranid Aparaat, Kolm Tilli, Trikster Tihane tulevad välja eripakkumistega, kohvikud Puhvet, Cruffin ja talujäätisekohvik Külm hoolitsevad magusa eest, tARTu poe asendamatu kaaslane NAPP üllatab näputoidu valikuga ja jookide eest hoolitsevad Sip ning baarid RikiTiki ja Peninuki. Lisaks majalistele lööb igal päeval kaasa ka üks külalistoitlustaja. Külalisteks on Köömen, Keretäis, The Dumpling Truck, Mullika vahvlikäru ja Aloha Bowl Foodtruck.

Kogu nädala jooksul muutub hoov sumisevaks restoranialaks, kus toidu ja muusikaga mõnusalt aega veeta. Ohutuks aja veetmiseks on ürituse ala varustatud desinfitseerimis-punktidega ja kõigil osalejatel soovitame kanda maske ning hoida distantsi. Avalike ürituste külastatavuse piirangut arvesse võttes, jätab korraldaja endale õiguse liigse täituvuse korral inimesi hoovi mitte lubada. Kui kehtestatud piirangutest ja korraldajate poolt seatud reeglitest kinni peame, tuleb tore!

Vaata ka: siit ja Facebookist

Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017