Folk rokib Tartus ka sel suvel!

15. - 17. juulini toimub Tartus Aparaaditehases õhtuse vööndi festival - FOLK ROKIB TARTUS Vol. 2. Eelmisel suvel hooga käima läinud linnafestival toob lavale jätkuvalt eesti folgi mainekaimad nimed, kelle hulgas Trad.Attack!, Zetod, Black Bread Gone Mad jt, üllatuseks ka oma indie-folk albumi "Good Man Down" 10ndat sünnipäeva pidav Ewert & The Two Dragons.

Festivali ellukutsuja ja peakorraldaja Jalmar Vabarna on suve suhtes optimistlik: "Eelmine suvi annab lootust, et ka sel suvel saame päriselt kontserte nautida. Kõik, kes eelmisel aastal festivaliväravaist sisse astusid, naeratasid ja tundsid rõõmu kohalolemisest. Seda oli väga äge vaadata ja tegi südame soojaks!"

Folk Rokib Tartus Vol. 2 programm koondub kolmele õhtule. Avapaugu annab festivalile äsja Eesti Muusikaauhindadel Aasta Etno/Folk Albumi ning Aasta Loo tiitliga pärjatud Trad.Attack!, kelle jaoks soojendab püüne põnev elektroonilise folgi kollektiiv Etnosfäär. Teisel õhtul jõuavad Tartusse eesti folgiroki vanad kalad ehk ansambel Zetod, keda soojendab noor ja jõuline Black Bread Gone Mad. Festivali finaalõhtul saavad rõõmustada kõik indie-folgi fännid - Ewert & The Two Dragons tähistab suurejooneliselt ka Tartus oma läbimurdealbumi "Good Man Down" 10ndat sünnipäeva. Draakoneid toetab mõnus ja värke folgipunt Nagy Bögö. 

"Loodame, et ka sel aastal on ilmataat meie vastu hea ja festival tuleb sama päikseline nagu möödunud suvel. Programm on tugev ning lisaks heale muusikale saab loomulikult nautida ka Aparaaditehase variatsiooniderikast toidukultuuri," lisab lõpetuseks festivali peakorraldaja Jalmar Vabarna.

Piletid festivalile on müügil ticketer.ee keskkonnas.

Lisainfo:
Jalmar Vabarna
jalmar.vabarna@gmail.com


Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017