Juuli esimesel päeval toimub Aparaaditehases muusikaturg ja videodisko

1. juulil algusega kell 18.00 ootame kõiki muusikasõpru Tartu Aparaaditehasesse Armastuse saali. Seal leiavad aset muusikaturg ning videodisko legendaarsete plaadikeerutajatega - Einar Kapp ja Einar Kass. Sissepääs tasuta! Kauplemiseks vajalik eelregistreerimine.
Oled muusik või muusikahuviline? Su kollektsioonis on üle helikandjaid või muusikariistasid? Läbi ja lõhki kuulatud plaaditiraaž kogub garaažiriiulil tolmu? Oled uue kitarri otsinguli? Sa pole lihtsalt kaua muusikutest sõpru näinud ja tahaks juttu ajada ja head muusikat kuulata?
Eesti Muusika Kuulsuste Koda pakub sulle Aparaaditehases lahendust.

1. juulil 2021 on Aparaaditehasesse oodatud kauplema kõik muusikud ja muusikahuvilised. Oma müügisoovist anna ette teada meilitsi risto.lehiste@gmail.com – nii teame planeerida müügikohtasid. Või tule aja niisama juttu ja lõpeta õhtupoolik kahe Eesti legendaarse VJ - Einar Kapp & Einar Kass - seltsis. Nende kahe diskori nimi ei vaja Eesti melomaanidele tutvustamist. Tegemist on kõrge kullaprooviga Eesti diskomaastikul.

Sissepääs tasuta. Soovi korral võib toetada Eesti Muusika Kuulsuste Koja tegevust nii rahalise panuse kui mõne eriti huvitava eksponaadiga Eesti levimuusika ajaloost.

Tartu esimene muusikaturg avab uksed kell 18.00.
Legendaarsed Eesti diskorid Einar Kapp ja Einar Kass võtavad laval kohad sisse alates kella 20.00-st.

Avatud on puhvet SIP õlle- ja siidripoe valikuga.

Lisainfo:
Risto Lehiste
MTÜ Eesti Muusika Kuulsuste Koda
Tel: 5239424
E-post: risto.lehiste@gmail.com
Tagasi

Arhiiv

2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017