taskupark

Taskupark on Aparaaditehase sisehoovis asetsev multifunktksionaalne kõigile avatud linnapark. Taskupargi muudab omapäraseks tema ajalooline taust ja asukoht - endise tehasehoovina oli tegemist tööstusmaastikuga, mis on tänaseks saanud täiesti uue näo. Lisaks erinevatele kõvakatetele on Taskupargis olulisel kohal rohelus - leidub nii murukatet ja teisaldatavaid peenrakaste, hoovi istutatakse viljapuud ning juba on koha leidnud kasvuhoone. Külastajaid ootab palju erinevaid tasapindu istumiseks ja pinksilauad aktiivseks tegevuseks. Väiksemate rõõmuks on Taskupargis liivakastikompleks ja tehislombid. 

2016. aasta Tartu kaasava eelarve hääletusel osalenud Aparaaditehase Taskupargi projekt sai kokku 973 linnakodaniku toetuse, millega kaasnes 75 000 euro suurune rahastus. Taskupark valmis 2017 aasta suveks. 

Taskupargis toimuvad ja on toimunud mitmed tartlaste hulgas populaarsed sündmused nagu näiteks suvised Müürilille täikad, Tartu Tänavatoidufestival, Tudengipäevade Öötantsupidu, Folk Rokib Tartus kontserdid, Elektriteatri välikino ja palju muud. 

Taskupargis on võimalik korraldada väga eripalgelisi sündmuseid, alates laatadest lõpetades kontserdite ja pidudega. Head ideed ja koostööettepanekud on alati oodatud!
Teised majalised

Kontakt

Kontakt:
erki@aparaaditehas.ee
56674704