lentsius design

Lentsius Design brändil on kaks poolust – aksessuaaride kollektsioon ning kontseptuaalne rõivadisain.

Rõivaste loomisel pakub disainer Kairi Lentsiusele huvi uurida erinevaid vormi, tehnoloogiat, materjale või jätkusuutlikkust käsitlevaid probleeme. Võimalik on tellida unikaalseid üksikesemeid valminud minikollektsioonidest või eritellimusena valmistatavaid rõivaesemeid.

Lentsius Design aksessuaaride kollektsioonis on jõud ühendanud disainer Kairi ja meister Mart Lentsius ehk tütar ja isa. Koos on loodud Skandinaavia šiki ja ajatu joonega igapäevaste ehete seeria, mis on mõeldud kandmiseks nii meestele kui naistele. Oma tööde juures jääb disainer Kairi Lentsius alati kindlaks põhimõttele “Less is more” ja uurib ootamatuid materjali ning vormi kombinatsioone. Kõik tooted on valminud Eestis ja käsitööna.


ENG
Lentsius Design brand has two sides in it – collection of accessories and conceptual fashion design.


When it comes to garment design, Kairi Lentsius is most intrigued by new shapes, incorporating technologies, new materials and sustainability. One is welcome to make an order for unique garments either chosen from the previous collections or designed for order.

Behind the Lentsius Design accessories collection you will find daughter and father - Kairi and Mart Lentsius. Together they create Scandinavian chic and timeless everyday pieces, suitable for men and women both. Within her works, Kairi loves to stay true to the principle of "Less is more" and to investigate new combinations of material and shape. All the products are hand made in Estonia.

Teised majalised