DOG DREAMS // Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvorm

DOG DREAMS @APARAADITEHAS

Aparaaditehase avatud kultuuriplatvormi raames toimub eksperimentaalse muusika ja psühhedeelse visuaalkunsti esitus DOG DREAMS Aparaaditehase Armastuse saalis.
Üritust toetab Tartu linnavalitsus.

Esinevad:

 DYVOUR
 MYSTY

Üritus on tasuta kõigile, kuid epidemioloogilise olukorra tõttu palume tulejatel ennast eelregistreerida siin: https://forms.gle/ejx8RCxrduP14LF99

Vaktsineerimispassi esitamine üritusel on kohustuslik!

►DYVOUR // “Dog Dreams”
Peaesinejaks on artist Dyvour, kes esitab enda albumit “Dog Dreams”, mis on hetkel veel avaldamata. ,,Dog Dreams’’ viib kuulaja maailma, kus reaalsuse piirid on udused ning unenäolik keskkond võngub mugava nostalgia ja äreva luupainaja vahel. Albumi temaatika sukeldub eskapismi ning uurib sellega seonduvaid eksistentsiaalseid ideid. Kontseptsioon sai alguse lihtsast küsimusest “kuidas kõlaksid koerte unenäod?”

Dyvour on Tartumaalt pärinev eksperimentaalmuusik. Tema eesmärk on murda žanrite piire ja luua midagi omapärast, mis eelkõige meeldib talle endale. Tema kaks kuulatumat lugu on “Heart At Rest” ja “Hands on”, mille süngel meeleolul on suur kontrast tema viimase albumi “Less than three, more than you” kõlaga.


►MYSTY // “PRELYD”
Peaesinejat soojendab artist MYSTY soolodebüüt. Tegemist on Tartu produtsendi prodhannese äsja valminud sooloprojektiga, mille müstilisi kõlasid kuuleb esimest korda kolmandal detsembril.
,,PRELYD’’ on prodhannese siianist muusika teekonda kokkuvõttev teos, mis kombineerib interpretatsioonid tema muusikalistest eeskujudest ja mõjutajatest. Kuulaja võib oodata kakofoonilist ja melodramaatilist ambienti ning peadpööritavaid glitch trumme.


DOG DREAMS @APARAADITEHAS psühhedeelse visuaalkunsti pool on saavutatud analoogsete, kui ka digitaalsete videomikserite abil, ning neid luuakse kohapeal, mis tähendab, et tulemus võib olla üsnagi ootamatu nii vaatajatele kui ka artistidele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 03. 12. 21

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: tasuta

Kontakt:

Facebook