APTEH lugu #36: sergei

Sergei ei ole tavaline täikapood vaid koht, kuhu kogunevad inimesed, keda ühendab missioon ja soov hoida ringluses juba loodud väärt kaupa. Head materjalid, vintage ja retro riided ning aksessuaarid jõuavad Sergeisse läbi paljude inimeste ja koostöö. Valikust leiab nii stilistide, teatriinimeste kui ka teiste moegurude uuele ringile toodud rõivaid. Paljud poes olevad asjad läbivad ka erilise tähelepanu parandustööde, ümbertegemiste ja korrastamise näol.

Palju väga ägedaid leide jõuab poodi ka nii, et inimesed toovad suure kotitäie riideid ja ütlevad, et “tehke nendega midagi”. Nii jõuavad poodi ka mitukümmend aastat kapis hoitud härrade ja prouade riided nende noorusajast. Sellist eset ostes saad Sergeist kaasa ka huvitava loo!

Kureeritud pood on kogu aeg muutumises ja ei ole kunagi päris valmis. Poe kaup ja stiil on selle nägu, kes Sergei kauba taga parasjagu tegutseb ja see hoiab Sergei kaubavaliku pidevalt muutuva ja eriilmelisena. Täikapood pakub ka laenutusteenust ning kõrvataha tasub panna ka, et otsitav ese võib alati laos olemas olla. Seetõttu tasub suuruseid-värve-numbreid-tegumoode küsida!

Tagasi