APTEH lugu #29: VLND burger

Ei, me ei hakka rääkima siin sellest, kuidas VLND burger maitseb nii hästi, et valiti mainekale reisiportaalile antud tagasiside põhjal Euroopa neljandaks. Mis on muidugi tõsi ja me oleme selle üle õigustatult uhked. Hoopis enam inspireerib meid lugu sellest, kuidas nad nii kaugele jõudnud on.
VLND sõpradest arenenud kogukond kasvas välja loomingulistest ja aktiivsetest noortest, kes tahtsid oma kodulinn Viljandi jaoks midagi ära teha. Algselt blogi ja fotokeskkonda pidanud rühmitus võttis peagi heas mõttes „linna üle” ja sai arvestatavaks hääleks ka väljaspool oma kodukanti. Lisaks kirjutamisele-pildistamisele-filmimisele korraldati ka muusika- ja ekstreemspordiüritusi ja ühe sellise raames pandi püsti pop-up burgeriputka, millel oli ambitsioonikas plaan müüa ühe päevaga 70 burgerit. Plaan sai täidetud ja loogilise jätkuna sai järgmise sammuna hangitud juba buss, millega suvel mööda Eesimaad ringi kärutati ja näljaseid festivalikülastajaid rõõmustati.

Siit edasi ei läinud enam kaua aega oma püsivate kohtadeni Balti jaama turul ja siin meie juures Aparaaditehases. Muutunud pole aga VLND kuttide tahe pakkuda midagi enamat kui lihtsalt kahe saia vahele pakitud kotletti. Endiselt tuleb nende kaameratest kuldaväärt materjali ja suviti korraldatakse ekstreemspordiüritusi nii meie õuel kui kaugemal. Loodame südamest, et mängulust ei kao ja edetabelikohad püsivad kõrgel!
Tagasi