APTEH lugu #31: Sofa Office

Aparaaditehasest on saanud Tartu loominguliste ja ettevõtlikke inimeste pesapaik, kus sünnib igapäevaselt lennukaid ideid ning tärkab innovatsioon. Kahtlemata on sellesse suure panuse andnud kultuuritehase kolmandal korrusel asuv päikesepaisteline ja floorast tulvil Sofa Office ühiskontor.
Kui me kolm aastat tagasi Aparaaditehases uuendusmeelse ja hubase ühiskontori avasime, siis unistasime kõikide heade omadustega co-working spacest - ideaalne töökeskkond alustavatele start-upidele, freelanceritele ja ettevõtjatele koos privaatsete koosolekuruumide, skaibiruumide, dušši, rõdu, kööginurga ning sohvadega vooderdatud ühisalaga. Koht, mis aitab luua töö- ja eraelu tasakaalu ehk puuduvad kõik kodused tähelepanuröövijad (lapsed, loomad, täis külmkapp ja televiisor). Et ühiskontoris oleks ühtne kogukond, kus kohvipauside ajal magic happens ehk Sofa Offices pesitseva 24 ettevõtte seast võid kohata oma tulevast äripartnerid, klienti või sõpra kogu eluks.

Võime julgelt väita, et kolme aasta tagune unistus on teoks saanud! Sofas on organisatsioone pea igast eluvaldkonnast, kellest on tekkinud talente täis kogukond, kes rikastavad ja täiendavad üksteist. Hea näite sellest saab tuua hiljuti Garage48
rahvusvahelise for the future hackatonil osalenud Hug From Far (http://hugfromfar.pikk.co/) meeskond, kus tiimis oli Sofa Office neljast erinevast ettevõttest töötajad!

Vaata rohkem

Tagasi