Galerii:

Aparaaditehase kultuuripaketid

Aparaaditehas on kujunemas omamoodi kultuuritempliks, mis ühendab endas erilise töökeskkonna loomevaldkonna ettevõtjatele, kunsti, kaubanduse, toitlustuse ja meelelahutusprogrammi. Paljud meie ruumid on avatud kõigile huvilistele, aga nii mõndagi jääb suletud uste taha peitu. Oleme oma meeskonna ja majaliste koostöös valmistanud ette 8 näidispaketti, mida kõigil uudishimulikel või siis lihtsalt omanäolist meelelahutust otsivatel huvilistel on võimalik meilt tellida, et pidada siin näiteks oma sünnipäev, osaleda majaekskursioonil või viia läbi töökoosolek inspireerivas keskkonnas.

Oluline teada!

  • Näidispaketid on koostatud inspiratsiooni andmiseks, tegeliku programmi paneme kokku juba koostöös tellijaga
  • Paketi hind oleneb nii osalejate arvust kui tegevustest, mida valitakse, seetõttu puuduvad näidispakettidel hinnad
  • Kui näidispakettide tegevuste hulgast sobivat ei leidnud, aga siiski on soov midagi just Aparaaditehases ette võtta, tasub ikkagi ühendust võtta, mõtleme koos midagi välja!


1. Pakett „Sünnipäev”

Pea oma sünnipäev või tähista mõnd muu olulist hetke Aparaaditehases. Lisaks neljale erinäolisele söögikohale saad valida just enda sõpruskonnale sobilikud lisategevused. Valikus on nii loomingulised kui füüsilist aktiivsust nõudvad tegevused, aga soovi korral võib ka niisama hea muusika saatel oleskleda.

Näidispaketi programm:

-------------------------

2. Pakett "Aparaaditehase ajalugu"

See on pakett neile, keda huvitab Aparaaditehase pikk ja värvikas ajalugu. Oleme hoolega kogunud lugusid selle maja ja piirkonna kohta, mida saab kuulda paaritunnisel retkel, sealhulgas kohtadesse, kuhu igaüks ei pääse. Ekskursioon lõppeb lõunasöögiga legendaarses kohvikus Sodiaak, mis pakub ajastutruud 90ndate sööki ja meeleolusid.

Näidispaketi programm:

  • Laiendatud majaekskursioon
  • Lõuna Sodiaagis
  • Aparaaditehase retrosümboolikaga postkaardi trükkimine Trükimuuseumis

-------------------------

3. Pakett "Gurmeetehas"

Lühikese ajaga on Aparaaditehasest saanud omamoodi loomeinkubaator ka erinevatele maitsespetsialistidele. Teha näpp jahuseks autentses itaalia köögis, maitsta sadu erinevaid eesti käsitööõllesid või proovida ise röstida ladina-ameerika kohviube on vaid osake sellest, mida isuäratavat gurmeetehas täna pakub.

Näidispaketi programm:

-------------------------

4. Pakett "Kunstnikuhingedele"

Aparaaditehas on koduks kümnetele kunstnikele, kes ei taha ainult ateljee nelja seina vahel lõuendeid värvikihiga katta, vaid soovivad oma oskusi ka teistega jagada. Tule kehastu maali-, ehte- või fotokunstnikuks inspireerivalt loomingulises keskkonnas ja seda oma valdkonna proffide käe all.

Näidispaketi programm:

-------------------------

5. Pakett "Tänavakunst ja -kultuur"

Aparaaditehas asub ajalooliselt industriaalses piirkonnas, mis on alati tänavakunstnike tähelepanu köitnud. Selsamal põhjusel algavadki linna gräffiteid tutvustavad retked just siit. Pärast retke on võimalik ka ise käsi värviseks teha ja soovi korrale omale üks korralik burger grillida.

Näidispaketi programm:

-------------------------

6. Pakett "Lastele ja lapsevanematele"

Tundub võibolla uskumatu, aga Aparaaditehasest on saanud piirkonna üks lastesõbralikumaid kvartaleid. Arvestatava osa hoovist on hõivanud liivakastikompleks koos muude atraktsioonidega, siin asub üks linna populaarsemaid laste sünnipäevade pidamise kohti Tagahoov, rääkimata restoranide lastemenüüdest ja raamatupoe ettelugemislõunatest. Kõigi nende tegevuste vahel valides saad kokku kombineerida programmi, mis pakub pinget lastele ja lõõgastust vanematele.

Näidispaketi programm:

-------------------------

7. Pakett "Väike konverents/suur koosolek”

Otsid firmakoosolekuks inspireerivat keskkonda või lihtsalt vaheldust? Tahad ühendada koosoleku meelelahutusliku ühisüritusega? Vaja läbi viia konverents koos toitlustusega kuni 80-le inimesele? Siis võta ühendust, me leiame sulle sobiliku koha koosviibimiseks ja paneme kokku programmi meelelahutuseks!

Näidispaketi programm:

-------------------------

8. Pakett "Fantaasia"

Pane ise kokku omale sobilik pakett, tegevused saad valida siit:

---Toiduelamused

---Hariv ja huvitav


---Meelelahutus


---Töine kohtumine


Kontakt:

ekskursioon@aparaaditehas.ee
+372 5663 1234