Kaasaegse kunsti tuur Kogo galeriis

Galeriide tuur Aparaaditehases

Tuur liigub läbi Aparaaditehases paiknevate kunstigaleriide, tutvustades mitmekesist valikut näitustest ja eriilmelistest kunstiruumidest. Tuur algab kaasaegse kunsti galeriis Kogo, mis asub Aparaaditehase hoovis. Tuuri viib läbi Kogo galerii tiim, kes on ka Galeriide öödel populaarseks saanud galeriide tuuri läbiviijad.

Tuuri täpsem trajektoor sõltub galeriide programmidest. Tuuri käigus tutvustatavad galeriid on lisaks Kogo galeriile, Ag47 fotogalerii, Haki galerii, Aparaaditehase rõdugalerii, R galerii, Made in Aparaaditehas galerii ja Redwall kontori- ja koridorigalerii.

Tuuri on võimalik tellida aegadeks K–R 12–18 ja L 12–16.


Kaasaegse kunsti tuur Kogo galeriis

Tuuril tutvustatakse käimasolevat näitust ja kaasaegse kunsti maailma. Näiteks tutvustatakse kaasaegse kunsti eri meediume, teemasid, kunstnikke, Eesti kunsti viimist maailma, kunsti kogumist ning kunstivaldkonna ja kunstituru toimimist.

Vastavalt soovile võib tuuri rõhuasetus olla rohkem käimasoleval näitusel või siis kunstivaldkonnal laiemalt.

Tuur kestab 45–60 minutit ning maksab 6 €/osaleja (grupi miinimumhind 60 €). Pühapäeviti, laupäeval enne kl 13 ja muudel päevadel alates kl 16.30 on tuuri tasu 8 €/osaleja (miinimumhind 75 €).

Kooligruppidele pakume soodushinda 4 €/osaleja.

Tuuril saab korraga osaleda kuni 20 inimest.

Praegu avatud Kogo galeriisTeised majalised

Kontakt

Tellimiseks kirjuta kogo@kogogallery.ee või helista, 5599 9609 (Stella Mõttus).