aparaaditehase majaekskursioon

Aparaaditehase majaekskursiooni käigus saavad külastajad ülevaate tehase põnevast ajaloost ning ülevaate sellest, kuidas ühes Tartu suurimast omaaegsest tootvast tehasest sai kaasaegne kultuuritehas. Teeme maja peal põhjaliku tuuri ning külastame erinevaid majalisi. Imetleme vaadet katuselt ning piilume ka keldrisse. 

Aparaaditehase majaekskursiooni on võimalik kohandada vastavalt osalejate huvile – võime panna rohkem rõhku ajaloole või hoopis kõigele sellele, mis siin tänapäeval leidub. Võime ajada nii kuulsa majakassi Johannes Gutenbergi kui omaaegse tehase kunstniku Mark Kalpini jälgi. Võime külastada kunstnikke või tutvuda hoopis ettevõtluspoolega. Kõik sõltub osalejate soovist. 

NB! Majekskursioon hõlmab palju treppidest käimist ja ei sobi kahjuks liikumisraskustega inimestele. 

Majaekskursioone korraldame enamasti tööpäeviti 10:00 ja 17:00 vahel. Nädalavahetustel ja õhtuti teeme tuure vaid erikokkuleppel ning siis kehtib kõrgem hind (vt allpool). 

HINNAKIRI

Tuur kestab 1h15min ning maksab 5€/osaleja (miinimumhind 50€). Nädalavahetustel ja õhtuti (alates 16:30) maksab tuur 8€/osaleja (miinimumhind 80€).

Ekskursioonil saab korraga osaleda maksimaalselt 25 inimest. Suuremad grupid jagame pooleks ning siis maksab ekskursioon 8€/osaleja. Nädalavahetustel ja õhtuti (alates 17:00) maksab suure grupi tuur 12€/osaleja.

Kooligruppidele kehtib soodushind 4€/osaleja.
Teised majalised

Kontakt

ekskursioon@aparaaditehas.ee