WORKSHOP //„Shifting Shapes - uus perspektiiv lindude eluruumide ehitamise ja mitmekesisuse suurendamisele Juhendaja" Pete Christie

Shifting Shapes - uus perspektiiv lindude eluruumide ehitamise ja mitmekesisuse suurendamisele Juhendaja" Pete Christie õpetab üheskoos lindude pesakaste ehitama ning harib osalejaid linde otseselt mõjuvatest keskkonnaprobleemidest.

Töötoa ajendiks on rändlindude, nagu Eesti rahvuslinnu pääsukeste arvu vähenemine globaalse soojenemise tõttu. Tuleb juttu lindude võimalikest pesitsemise võimalustest ning ka sääskede arvu suurenemisest, mis otseselt mõjutab lindude arvukust. Keskkond on kriitilises seisundis – kuidas leida lahendusi?

Oodatud on noored ja koolirühmad, kuid ka vanemad huvilised.
Kestus: 4 h
Osalejad (arv): max 10 (Pete Christie omab haridust erivajadustega lastele töötubade andmiseks)
Vanusepiirang: 12+
Keel: inglise (tõlge eesti keelde)
Kohtumispaik: Ajuokse Avangaar ees
Üritus on osa rahvusvahelisest kunsti ja teaduse initsiatiivist „Jää mind vaatama“ (Look into my Ice).
-----
„Jää mind vaatama“ on algatus, mille eesmärk on suurendada meie empaatiavõimet ja teadlikkust maailma kõige külmema entiteedi jää suhtes. Üleeuroopaline projekt on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 ametlikust programmist ja esitleb uusi viise, kuidas kaasa rääkida inimtekkelise kliimakriisi tagajärjel toimuva polaar- ja liustikujää katastroofilise kiirusega kadumisest.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 12. 07. 24

Kell: 15:00 - 19:00

Koht: Ajuokse Avangaar

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook

Website