TÖÖTUBA // CYCLE UP! - Paranduskohvik

Paranduskohvik tuleb õue! Hooaeg on juba käes, kuid kindlasti leidub veel rattaid, mille kett krigiseb ja pidurid ei võta. Tule Aparaaditehase sisehoovi, tee oma rattale kiire kevadine hooldus ja vaata üle, et kõik töötaks nii nagu peab. Raskemate hädadega soovitame tulla neljapäeva õhtusel aja, kui Paranduskeldris on tavapärane rattaparandusõhtu.
Kuidas see käib?

Igaüks saab kaasa võtta oma parandamist vajava jalgratta ning kohalolevate meistrite abiga seda üheskoos korrastada. Aega meistriga koostööks on ette nähtud maksimaalselt tund, et iga inimene leiaks oma võimaluse konsultatsiooniks. Kui parandamisega peaks minema kauem, annab meister sellest esimesel võimalusel teada. Kohal on olemas parandamiseks kõik vajalik.
Juhul, kui teate, et on asja korda saamiseks on tarvilik mõni konkreetne varuosa, siis palume need endal kaasa võtta.

Mis see maksab?
Abi eest on võimalik tasuda vabatahtliku annetuse teel ehk siis enda äranägemise järgi. Annetada on võimalik nii sularahas kui ka kaardiga.

Halva ilma korral toimub rataste parandamine Paranduskeldris (Aparaaditehase ees, Riia tänaval kuusepuude all).

Paranduskohviku juures Aparaaditehase sisehoovis näitame rahvusvahelist plakatinäitust „Cycle UP!“. Näitust saab vaadata kuni 29. maini. | Lisainfo: goethe.de/syndmused
Koostööpartnerid: Paranduskelder, Goethe-Institut Tallinn, Tartu2024

Teised üritused

Info

Kuupäev: 04. 05. 24

Kell: 12:00 - 15:00

Koht: Paranduskelder

Pilet: Annetus

Kontakt:

Facebook