Paranduskohvik

Paranduskohvik (Repair Cafe - English below)

Nädalaid (mis tundub kui aastaid) nurgas seisnud katkine lamp, pott käepidemega, mis lihtsalt sahtli põhjas vedeleb – parandada ei jõua või visata ei raatsi? Rattas teeb imelikku häält, ta sõidab, aga sul siiski käib see ajudele, aga jälle mitte piisavalt, et maksaks 40€ üldise hoolduse eest?

Paranduskelder on just see koht, kus taolisi muresid koos lahendame!
Selleks, et valgustada võimalikult palju tartlasi Paranduskeldri tegevustest, korraldame 2024. aastal neli Paranduskohviku üritust!

Eesmärgiks on kaasata kõiki – nii hinges kui teos, nii uusi kui vanu Tartu parandajaid – ning näidata neile, mida kõike saab Paranduskeldris korda teha.
Kuidas see käib?

Üritusele too oma katkised asjad ning kohal olevad meistrid aitavad sul neid korda teha, juhendades sind ning näidates, kuidas ese võimalikult ise parandada saab. Kartma ei pea – juhul, kui parandus osutub keerukaks, võtab meister asja ise kätte, seletades sulle, mis, miks ja kuidas.
Kohal on meistreid järgmistest valdkondadest: elektroonika, õmblemine, rattad ja üldparandus.
Too kaasa oma lemmik pitsakate!

Kohapeal toimub pitsa tegemine, nii et saad parandamise ajal toita ennast, oma sõpru või lapsi ning jagada oma kogemusi teiste värskete või vanakooli parandajatega.
Üritus on tasuta

Repair Café
Weeks (feeling like years) have passed with a broken lamp in the corner, a pot with a handle just lying at the bottom of a drawer – can't find the time to fix it or can't bear to throw it away? The bicycle makes a peculiar sound as it rides, it functions, but it's still nagging at your brain, yet not enough to justify spending €40 for a general maintenance?

Paranduskelder is precisely the place where we tackle such concerns together!

To shed light on as many Tartu residents as possible about the activities of Paranduskelder, we are organizing four Repair Café events in 2024. The goal is to involve everyone – both in spirit and action, whether new or old Tartu repair enthusiasts – and show them what can be accomplished at ours.

How does it work?

Bring your broken items to the event, and the attending masters will help you fix them, guiding you and showing you how the item can be repaired on your own as much as possible. There's no need to worry – if the repair turns out to be complex, the master will take matters into their own hands, explaining to you what, why, and how.

Masters from the following fields will be present: electronics, sewing, bicycles, and general repairs.

Bring your favorite pizza topping!

Pizza-making will also take place on-site, so you can nourish yourself, your friends, or children during the repair and share your experiences with other fresh or seasoned repair enthusiasts.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 03. 03. 24

Kell: 10:00 - 15:00

Koht: Paranduskelder

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook