ELEKTRITEATRI VÄLIKINO // "Lauldes vihmas"

NB! Kehva ilma tõttu kolib kinoseanss Elektriteatri tubasesse saali, aadressil Jakobi 1. Seansi alguskellaaeg on endiselt 23:00

1972. aasta 4. juuli oli Saaremaal Metskülas sajune. Rohkem kui tavaliselt. Õigupoolest olid taevaluugid puhta valla, sest ööpäevaseks sademete hulgaks mõõdetud 148 mm kinnistas selle päeva kui kõige sajusema Eesti ajaloos. Selle pisut juhusliku, kuid siiski rekordilise sündmuse tähistamiseks linastame täpipealt 51 aastat hiljem Aparaaditehase välikinos üht läbi aegade kõige kuulsamat muusikalist komöödiat “Lauldes vihmas”. Loodetavasti võib sedapuhku kummikud ja vihmamantlid koju jätta.

Don Lockwood (Gene Kelly) ja Lina Lamont (Jean Hagen) on tummfilmiajastu kuulsaim paarike nii kinolinal kui ka eraelus, kui uskuda kollast meediat. Nende edu võiks igavesti kesta kui poleks hoogsalt pealetungivaid helifilme. Kui filmikompanii kiiremas korras heliga filmi tootmise käima lükkab, muutub olukord hoopis keeruliseks, sest ilmsiks tuleb nii Lina kohutav hääl kui ka Doni armumine oma kaasnäitleja Kathysse (Debbie Reynolds), kes on palgatud Lina kohutavat häält dubleerima.

Film linastub inglise keeles eestikeelsete subtiitritega.
Filmi pikkus 1 tund 43 minutit.
Piletid hinnaga 7€ saadaval eelmüügist https://elektriteater.ee/filmid/lauldes-vihmas/ ja enne algust kohapeal.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 04. 07. 23

Kell: 23:00 - 23:59

Koht: Aparaaditehase taskupark

Pilet: 7€

Kontakt:

Elektriteater