Kus me asume?

Aparaaditehas asub Tartus, Riia ja Kastani tänava nurgal. Sissepääs hoovi Kastani tänavalt läbi kangialuse.

Meie postiaadress on
Kastani 42
Tartu 50410

Parkimine ja sissepääsud:

Ruumipäringud palume saata
ruumid@aparaaditehas.ee
Aparaaditehast haldab
ABC Kinnisvarateenuste OÜ

Aparaaditehase kultuuriprogrammi koordineerib
MTÜ Aparaaditehas

Raamatupidaja

Madis Liiber
madis.liiber@gmail.com
+372 555 12305

Aparaaditehase Loomenõukogu

Erki Pruul

Aparaaditehase tegevjuht

erki@aparaaditehas.ee

+372 5667 4704


Veiko Järvis

Aparaaditehase haldusjuht

veiko@aparaaditehas.ee

+372 5347 6050


Karin Bachmann

Taskupargi projekt ja väliruumi küsimused

karin@aparaaditehas.ee

+372 5348 7656





Lemmit Kaplinski

Saapavabriku projekt

lemmit@aparaaditehas.ee

+372 511 8619


Urmas Laur

Rahaasjad

urmas@aparaaditehas.ee

APARAADITEHASE KULTUURIPAKETID

Aparaaditehasest on kujunemas omamoodi kultuuritempel, mis ühendab endas erilise töökeskkonna loomevaldkonna ettevõtjatele, kunsti, kaubanduse, toitlustuse ja meelelahutusprogrammi. Paljud meie ruumid on avatud kõigile huvilistele, aga nii mõndagi jääb suletud uste taha peitu. Oleme nüüd valmistanud ette näidispaketid, mida kõigil uudishimulikel või siis lihtsalt omanäolist meelelahutust otsivatel huvilistel on võimalik meilt tellida, et pidada siin näiteks oma sünnipäev, osaleda majaekskursioonil või viia läbi töökoosolek inspireerivas keskkonnas.

Vaata Aparaaditehase kultuuripakette SIIT või võta ühendust meili teel:ekskursioon@aparaaditehas.ee