Villu Veski JazzGroup

Villu Veski JazzGroup Tartu Erinevate Tubade Klubis

Villu Veski – saksofonid
Raun Juurikas – klahvpillid
Ain Agan – kitarr
Kaarel Liiv – bass
Tanel Ruben – trummid

Külalisesineja: Pille Siht – vokaal
/Muusikastuudio Loomeviis/

Villu Veski ei vaja Eesti publikule tutvustamist, tuntud jazz-muusikul on loendamatul hulgal koostööprojekte nii kodu- kui välismaal, lisaks on ta festivali Juu Jääb asutajaliige. Villu Veski JazzGroupi asutas Villu Veski 2006. aastal ning esimene esinemine toimus Peterburi JazzFilharmoonias.

Villu Veski Jazzgroupi koosseis on küll aastate jooksul muutunud, aga mängitakse rütmikat funk-fusion jazz’i ning Villu Veski originaalloomingut, millest tuntuim ja enimmängitud on kompositsioon “Arrival”, mis on leitav ka Estonian Jazz Real Bookist.

Villu Veski Jazzgroup on esinenud erinevate koosseisuga, aastast 2016 esinetakse kooseisuga Villu Veski saksofonidel, Raun Juurikas klahvpillidel, Kaarel Liiv bassil / Heikko Remmel kontrabassil, Ain Agan kitarril ja Toomas Rull / Tanel Ruben trummidel.

Külalisesineja Pille Siht ei tule kaugelt: Tartu muusikastuudio Loomeviis on üks tuntumaid omataoliste seas. Peale laululaste juhendamise on Pillel ka endal kaunis lauluhääl, mida ta koos Villuga suure rõõmuga kuulajatega jagab.

Klubi uksed avatud alates kella 20st - live kell 21.

NB! Et tunneksite end tubaselt, siis saate garderoobist sussid ja teie asjad jäävad hoolsa valve alla. Soovi korral võib kasutada ise kaasa võetud vahetusjalanõusid!

Piletid:
Eelmüügis: Täispilet 10.- / sooduspilet 6.- (ISIC, ITIC)
https://fienta.com/et/villu-veski-jazzgroup
Eelmüük kuni 10. jaanuari südaööni

Uksel: Täispilet 12.- / sooduspilet 8.- (ISIC, ITIC)

https://www.youtube.com/watch?v=i6_QcU7kGs0

Teised üritused

Info

Kuupäev: 11. 01. 19

Kell: 21:00 - 00:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 12 €

Kontakt:

Üritus Facebookis