Välikino: Hommikueine Tiffany juures

New Yorgi seltsielu hing Holly Golightly on Audrey Hepburni kehastuses saanud üheks meeldejäävamaks tegelaskujuks kinoajaloos. Iseseisev ja habras Holly elab koos nimetu kassiga tagasihoidlikus korteris ning otsib Manhattani rikaste härrasmeeste seast abikaasat, et saaks lõpuks mööbli osta, kassile nime panna ja rahamuredeta elama hakata. Ta sõbruneb majja elama kolinud kirjanik Pauliga, keda peab üleval heal järjel kõrgseltskonnadaam. Holly ja Pauli suhete delikaatne tasakaal satub ohtu, kui mees armub kõike mängleva kergusega võtvasse naisesse.

“Hommikueine Tiffany juures” on filmiklassikasse kuuluv romantline linateos, mis põhineb Truman Capote’i samanimelisel lühiromaanil ja millele kirjutas meeldejääva muusika Henry Mancini. Just filmimuusika ja laulu “Moon River” eest pälvis film ka kaks Oscarit.

Film linastub inglise keeles eestikeelsete subtiitritega. Pikkus 1h 55min.

Filmi algusaeg 23:00
Pilet 6€
Piletid eelmüügis: elektriteater.ee/filmid/hommikueine-tiffany-juures/
Elektriteatri välikino toimub Aparaaditehase taskupargis. Piletid on saadaval eelmüügist ja enne seansi algust kohapeal.

Vihma korral saab siiski filmi kuivaks jäädes vaadata, sest siis kolib kinosaenss tuppa Elektriteatri kinosaali Jakobi 1.

Tule nelja seina vahelt välja ja naudi kinokunsti suveöös!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 24. 07. 19

Kell: 23:00 - 01:00

Koht: Taskupark

Pilet: 6 €

Kontakt:

info@elektriteater.ee
Elektriteatri koduleht
Facebook