Välikino: Enne südaööd

Filmis "Enne südaööd" leiame peategelased Celine’i ja Jesse’i hea mitu aastat kestnud suhtest. Nad on parajasti päikesereisil Kreekas koos kaksikutest tütarde ja sõpradega. Lõõgastav puhkusemeeleolu leiab peagi lõpu, kui romantilise õhtu asemel hakkab paar lahkama pikalt pinna all vindunud murekohti oma suhtes, mis lahvatavad järsuks konfliktiks. Film uurib pikaajalise suhte keerdkäike ja problemaatikat. Mis saab armastusest, kui tagasiteed noorusaja illusioonideni enam pole?

Filmilavastaja Richard Linklateri karjääri üks teetähiseid on filmiga "Enne päikesetõusu" alanud ning "Enne südaööd" otsi kokku tõmmanud triloogia, mis jälgib ühe suhte arengut läbi aja romantilistest ideaalidest keskeakriisideni. Siin põimuvad argielu, igavikulised hetked ja millegi üleva ning romantilise otsing.

Film linastub peamiselt inglise keeles, sekka pisut kreeka ja prantsuse keelt, olemas eesti- ja venekeelsed subtiitrid. Pikkus 1h 49min.

Filmi algusaeg 23:00
Pilet 6€
Piletid eelmüügis: elektriteater.ee/filmid/enne-sudaood/

Elektriteatri välikino toimub Aparaaditehase taskupargis. Piletid on saadaval eelmüügist ja enne seansi algust kohapeal.

Vihma korral saab siiski filmi kuivaks jäädes vaadata, sest siis kolib kinosaenss tuppa Elektriteatri kinosaali Jakobi 1.

Tule nelja seina vahelt välja ja naudi kinokunsti suveöös!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 08. 08. 19

Kell: 23:00 - 00:50

Koht: Taskupark

Pilet: 6 €

Kontakt:

info@elektriteater.ee
Facebook
Elektriteatri koduleht