Välikino: Enne päikesetõusu

Suvel 2019 näitab Elektriteater välikinos Richard Linklateri Before triloogiat, mis jälgib ühe suhte arengut läbi aja romantilistest ideaalidest keskeakriisideni. Siin põimuvad argielu, igavikulised hetked ja millegi üleva ning romantilise otsing.

Juunikuus linastub "Enne päikesetõusu". Universaalselt kõnetav ood romantilistele võimalustele toob kokku kaks võõrast. Pariisis elav tudeng Celine ja ameeriklasest turist Jesse kohtuvad juhuslikult rongis, mille sihtpunkt on Viin. Nad otsustavad koos veeta päeva Austria pealinnas, enne kui noormees peab tagasi kodumaale lendama ja neiu kodulinna naasma. Noored uudistavad vaatamisväärsusi, vahetavad muljeid, jagavad kogemusi ja vestledes avastavad, et nende vahel tärganud tunded teevad kiire lahkumise vägagi raskeks.

Juulis on tulemas teine osa "Enne päikeseloojangut" ja augustis kolmas osa "Enne südaööd".

Film linastub peamiselt inglise keeles, sekka pisut prantsuse ja saksa keelt. Abiks on eestikeelsed subtiitrid. Pikkus 1h 41min.

Filmi algusaeg 23:00
Pilet 6€
Piletid eelmüügis: elektriteater.ee/piletid/film/1340
Elektriteatri välikino toimub Aparaaditehase taskupargis. Piletid on saadaval eelmüügist ja enne seansi algust kohapeal.

Tule nelja seina vahelt välja ja naudi kinokunsti suveöös!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 26. 06. 19

Kell: 23:00 - 00:41

Koht: Taskupark

Pilet: 6 €

Kontakt:

Elektriteatri koduleht
Facebook