"Valgevene tulevik naiste väega" Galeriide öö vol.2 erituur @Aparaaditehas

Meie Fotografiska For Life erinäitus „Valgevene tulevik naiste väega“ on juba mõnda aega veetnud aega Tartus restorani Trikster Tihase ja Aparaaditehase fuajee seintel. Nüüd on võimalus Aparaaditehase ürituse Galeriide öö vol.2 raames osa võtta spetsiaalsest tuurist, mis toimub 6.2 algusega kell 19.
Tuuri viivad läbi Anna Zmahar ja Siarhei Bagryanzev, kes alles 2 nädalat tagasi saabusid Valgevenest ja ka ise protestidest osa võtsid. Näitus toob vaatajateni erakordselt inimlikud lood Valgevene naistest, kes vaatamata kohalike võimude jõupingutustele ei ole loobunud unistamast paremast riigist. Näitus on valminud koostöös Valgevene fotograafe ja visuaalseid kunstnikke koondava platvormiga SHKLO ning on osa ülemaailmsetest Valgevene sündmustele tähelepanu juhtivatest aktsioonidest Baltikumis, Põhjamaades, Kesk- ja Lõuna-Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja teistes riikides üle maailma.
Tuuril osalemine on prii ja tuur toimub inglise keeles.

Registreeri tuuril osalemine kirjutades fototuur.tallinn@fotografiska.com. Kohti jagub vaid 10-le.
Neile, kes kohapeale tulla ei jõua on meil lahendus. Külasta kasvõi kodus hommikumantlis, sest näitus on jätkuvalt üleval meie virtuaalgaleriis:
https://www.artsteps.com/view/5fbb8d02df3c2e114fef7fe3
Loe näitusest rohkem meie kodulehelt: https://www.fotografiska.com/.../fotografiska-for-life.../

Teised üritused

Info

Kuupäev: 06. 02. 21

Kell: 19:00 - 20:00

Koht: Trikster Tihane restoran

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Üritus Facebookis