Väike prints: paberi marmoreerimine + töötuba

2017. aasta lõpus saime Hooandja ja paljude armsate hooandjate abil käima "Väikse printsi" eriväljaande projekti - teeme "Väikse printsi" raamatust piiratud tiraažiga (250 eksemplari) käsitööväljaande, kasutades selleks muuseumi vanu masinaid. Oleme selle suure projekti kallal töötanud juba veidi üle poole aasta ning nüüd oleme järjega sealmaal, et hakkame raamatutele marmoreerima kauneid eeslehti.

Seetõttu kutsumegi kõiki huvilisi augusti esimesel reedel järjekordsele "Väikse printsi" avalikule päevale, mille põhiteemaks on seekord marmoreerimine!

* Toimub kaks ekskursiooni: algusega kell 16:00 ja 17:00
* Näitame ja laseme proovida paberi marmoreerimist: piletihinna sees saab endale teha ühe lehe marmoreeritud paberit.
* Räägime "Väikse printsi" senisest valmimiseloost, selgitame tööprotsesse, tutvustame järgmisi samme ning näitame esialgseid köitemakette ja muid raamatuga seotud näidiseid, vastame kõikidele teie küsimustele!

Täiskasvanud: 5 €
Lapsed, õpilased ja pensionärid: 2 €
Kõik, kes on "Väikse printsi" endale eeltellinud: tasuta!

Piletihinna sees on ka üks leht ise marmoreeritud paberit. Lisalehti saab muidugi ka, 2 € tk.

(PS! Kel on huvi, võib oma marmoreeritud õnnestunud paberilehe muidugi ka "Väikse printsi" jaoks jätta ning niiviisi omalt poolt ajaloolise väljaande valmimisse panustada!)

Trüki- ja Paberimuuseumi "Väikse printsi" eriväljaande kohta saad lugeda: https://www.hooandja.ee/projekt/vaikse-printsi-erivaljaanne


Teised üritused

Info

Kuupäev: 03. 08. 18

Kell: 16:00 - 18:00

Koht: Trükimuuseum

Pilet: 2 € / 5 €

Kontakt:

gutenberg@trykimuuseum.ee