Tudengilaul / Student Song / Tartu Tudengipäevad

▼▼▼ English below ▼▼▼

Mis saaks olla mõnusam kui veeta õhtu ägedat muusikat kuulates? Sellekevadine Tudengilaul seab end 1. mai õhtul sisse Erinevate Tubade Klubis, kus saab kuulda Tartu virtuoosseimaid tudengibände ning hõbehäälseimaid lauljaid!

Tudengilaulule on omavahel mõõtu võtma oodatud nii indie kui ka popmuusika viljelejad, nii puhkpillikollektiivid kui ka punkarid ja rokkarid, nii süldibändid kui ka sooloartistid - viimne kui üks! Kui end sellest loetelust ei identifitseerinud, on veel parem - loomingulisus ja omapära toovad vaid plusspunkte! On ainult üks tingimus - koosseisu peab kuuluma vähemalt(!) üks mistahes kõrgkoolis või kutsekas õppiv tudeng.

👉 Finaali pääsemiseks saada meile demo loost või lugudest, mis iseloomustavad kõige paremini sind või sinu koosseisu ning lisa sellele ka täidetud ankeet, mille leiad aadressilt https://bit.ly/2EoIBfN.

👉 Demosid ja ankeete ootame meilile osalen@studentdays.ee 16. aprillini. Finaali pääsenud viis artisti või kollektiivi teeme teatavaks 18. aprillil.

Lisaks Tudengilaul 2019 võitjat eesootavale mesimagusale auhinnale jagab žürii välja ka eriauhindasid!

Olles elanud kaasa ka kell 17.00 algavale üritusele Rooside Sõda: tudengi eri, ei pea hiljem sissepääsuks piletit lunastama. Kõigilt teistelt pealtvaatajatelt ootame muusikajumalatele hea tuju valmistamiseks 3 eurot piletitasu.

Tutvu kindlasti ka teiste Tartu Tudengipäevad: Kevad 2019 / Student Days Festival üritustega!

Facebook: https://www.facebook.com/Studentdays/
Instagram: https://www.instagram.com/tartutudengipaevad/
Jaga meeleolukamaid hetki #tudengipäevad
Koduleht: www.studentdays.ee

Küsimuste korral kirjuta info@studentdays.ee

▼▼▼ ENG ▼▼▼

What could be better than spending the night listening to great music? This year, the Studeng Song competition will take place on the 1st of May at the Club of Different Rooms, where you can listen to some of the best student bands and singers in Tartu!

It doesn’t matter if you do indie or pop music, punk or rock, if you’re in a brass band or just sing solo - we await everyone! If you didn’t manage to identify yourself from the previously mentioned list, it’s even better - creativity and peculiarity mean plus points! There is only one condition - there has to be at least one student in the collective, who is currently studying.

👉 The five competitors will be selected based on demos that characterise the artist or band the best and filled in forms that you can find from the link https://bit.ly/2VfXCGz.

👉 We await the samples and filled in forms to the address osalen@studentdays.ee until the 16th of April. Artists who will be able to perform in the final will be announced on the 18th of April.

The winner of Student Song 2019 will be given an award sweeter than sugar! In addition, the jury will also give out extra prizes.

To not upset the musicgods, the ticket price will be 3 euros. The event is free for competitors.

This event is a part of Tartu Tudengipäevad: Kevad 2019 / Student Days Festival.

Follow us: https://www.facebook.com/Studentdays/
Find us on Instagram: https://www.instagram.com/tartutudengipaevad/
Share your moments with #tartustudentdays or #tudengipäevad
For more information go to www.studentdays.ee/en

In case you have any questions, feel free to contact us info@studentdays.ee.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 01. 05. 19

Kell: 20:30 - 23:15

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 3 €

Kontakt:

info@studentdays.ee
Üritus Facebookis