TÖÖTUBA // Selja tervis ja valuvaba elu – Riina Viibo

12. novembril 16.45-18.45 kutsume Sind osalema tõeliselt põnevas loengus, mida viib läbi seljaprobleemide ekspert Riina Vibo.

Enamasti arvatakse, et valust vabanemise lahendus on keeruline (või puudub), on kuskil peidus ja meist väljaspool. Loengus selgitab Riina, kuidas valu on seotud sellega, kuidas me mõtleme, millesse usume ning milliseid valikud elus teeme. Põnev ja isegi joogalik lähenemine. Kutsume sind osalema ja ka sõbrad, sugulased on oodatud.
Riina tutvustus:

Riina Vibo on elukutselt neuroloog TÜ kliinikumis ja Seljakooli looja, mis aitab kroonilise seljavaluga inimestel mõista valu põhjusi ja leida lahendusi. Riina peamiseks eesmärgiks on panna inimesed uskuma, et seljavalu ei ole paratamatus ning et igaühe valu on võimalik leevendada. Ta teeb seda läbi info jagamise, koolituste, personaalse nõustamise ja inspiratsooni jagamise. Riina on ise kogenud ja pikalt ka arstina näinud, et inimestes sageli puudub teadmine ja usk, et vaatamata kõigele on kroonilise valu vähendamine võimalik. Paljusid inimesi üllatab, et ainult järjepidev võimlemine pole seljavalu lahendus ning küsimus on sageli hoopis milleski muus. Selles, kuidas me mõtleme, millesse usume ning milliseid valikud elus teeme. Enamasti aga arvatakse, et lahendus on keeruline (või puudub), on kuskil peidus ja meist väljaspool. Püüan seda müüti Seljakoolis murda.

Kui kellelgi on selle teema kohta küsimusi või on ettepanekuid, mis selle teema juures eriti huvitab, siis võiks need postitada SIIA : https://docs.google.com/.../1FAIpQLScft-f6.../viewform
(soovitavalt hiljemalt 8. novembriks).

Registreeri enda osalemine: ashtangajoogatartu@gmail.com
Osalutasu külalisele 20 eurot, joogakooli õpilastele tänuraha eest.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 12. 11. 23

Kell: 16:45 - 18:45

Koht: Ashtanga Jooga kool

Pilet: 20€

Kontakt:

ashtangajoogatartu@gmail.com