Töötuba // Mänguasja Paranduskohvik

Mänguasja Paranduskohvik (ehk Repair Café). ENG below!

Unikaalne võimalus tulla parandada ära endale või lapsele kallis mänguasi. Probleem võib olla katkises kangas, mehaanikas ja elektroonikas ehk võib tulla nii riidest, plastikust, puust ja muust asjadega. Mänguasja Paranduskohvik toimub Aparaaditehases asuvas erilises stuudiopoes Karud ja Pojad 16.10 kell 12-15.

Palun kanna maski!

Masstootmise ja -tarbimise trend suunab meid katkistest asjadest kiiremas korras lahti saama ning toetab nende asendamist uutega. Paranduskohviku eesmärk on näidata, et asju saab (ka ise!) parandada ja neile uue elu anda. Nii on võimalik igaühel hoida keskkonda ja toetada jätkusuutlikku mõtteviisi.

Kuidas see käib? Igaüks saab kaasa võtta oma parandamist vajava(d) eseme(d) ning kohalolevate meistrite abiga need KOOS korda teha.

Seekord saab tulla:
-MÄNGUASJADEGA
Iga asja parandamiseks on meistriga koos ette nähtud maksimaalselt tund, et iga inimene leiaks oma võimaluse konsultatsiooniks. Kui parandamisega peaks minema kauem, annab meister sellest esimesel võimalusel teada.
Kohal on olemas parandamiseks kõik vajalik. Juhul, kui teate, et on asja korda saamiseks on tarvilik mõni konkreetne asi, palume need endil kaasa võtta.

Üritus on TASUTA!

Üritust toetab Tartu linn.

#RepairDay 
____________________________________________
The trend of mass production and consumption leads us to get rid of broken things and quickly replace them with new ones. The goal of the Repair Cafe is to show that things CAN be repaired! It is thus possible for everyone to maintain the environment and support a sustainable way of thinking.

How to participate? Take the object(s) that need to be repaired and with the help of our professionals you can repair the object(s) TOGETHER.

This time you can get help with:
* TOYS (plastic, wooden, fabric etc)
Everything you need for repair is available at the location: glues, tapes, soldering tools, fabrics, threads, bolts, screws, knives, drills etc. In case you know that there is a need for some specific thing, such as: screen, gasket, lock, etc., to get things done, we ask you to take
them with you.

The event is FREE!

Please wear a mask!  

Event is supported by Tartu city

Teised üritused

Info

Kuupäev: 16. 10. 21

Kell: 12:00 - 15:00

Koht: Karud ja Pojad

Pilet: tasuta

Kontakt:

Karud ja Pojad Facebooki leht
 
Ürituse Facebooki leht
 
Paranduskelder