Töötuba // Loodusliku deodorandi ja seebi valmistamine

Tule deodoranti ja seepi tegema!

Igaüks saab endale teha kreemdeodorandi ja valmis seebimassist meelepärase kujuga seebi valada.

Kreemine deodorant valmib looduslikest ja taimsetest koostisosadest. Valminud segu saab lõhnastada eeterlike õlidega. Oma lemmiklõhna võid kaasa tuua. Deodorandi pakendame klaaspurki.

Seep valmib valmis seebimassist, mis on tehtud mahekoostisosadest. Kohapeal on olemas eeterlikud õlid, kuivatatud taimed, vürtsid, mida seebi sisse panna. Oma lemmiklisandid võid ka ise kaasa võtta. Hea oleks, kui saad kaasa võtta mõne topsi või tetrapaki alumise osa, kuhu seep valada. Seebivalamise kõrvale saad kuulata, milliseid seebivalmistamismeetodeid veel on.
Kõik osalejad saavad kingituseks ka e-raamatu "Isemoodi ilus", kus on kokku 76 lehekülge kasulikku sisu ja 16 looduskosmeetika retsepti.

Ajaline kestus 1,5 tundi.

Osalustasu:
37 € kui tuled üksi
65 € kui tuled koos sõbra(nna)ga

Registreerumine ja lisainfo bit.ly/Õpituba_okt2021


Töötuba viib läbi Triin Nõu, kes on rohkem kui 6 aastat suure osa oma kehahooldustoodetest ise valmistanud. Hulgaliselt retsepte ja soovitusi loodussõbralikuks kehahoolduseks leiad Triinu blogist www.meelest.ee/blogi ja e-raamatust "Isemoodi ilus".

Töötuba toimub Aparaaditehase (Kastani 42) Paranduskeldris. Vaata siit, kuidas kohale jõuda: https://www.facebook.com/paranda.ee/videos/440301696620415/


NB! Sündmusel osalemiseks peavad osalejad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 24. 10. 21

Kell: 16:00 - 17:30

Koht: Paranduskelder

Pilet: 37€ - 65€

Kontakt:

Facebook 
Koduleht

info@paranda.ee