Tehasekass Johannes Gutenbergi juubel

Aparaaditehase palavalt armastatud majakass härra Johannes Gutenberg tähistab sel sügisel juba oma kümnendat sünnipäeva ja ootab kõiki juubepidustustele! Selleks, et sünnipäevalistel igav ei hakkaks, on Johannes pidupäevaks palju toredaid tegevusi välja mõelnud – saab nii meisterdada kui filmi vaadata, oma kodustele karvapallidele head ja paremat soetada ning otseloomulikult ka sünnipäevatorti mekkida. Mjau!

AJAKAVA
>> 11:00-17:00 | Lemmikloomatarvete pop-up Aparaaditehase poetänaval. Osa müügitulust läheb loomadele suunatud heategevusse. Oma hüpikpoe seavad üles:
Nurren – kvaliteetse ja kõrge lihasisaldusega kassitoidu ja käsitööna valmistatud mänguasjade-pesade-kratsipuude edasimüüja
Kurr – Põhjamaiselt diskreetne käsitööna valminud mööbel lemmikloomadele ja nende omanikele.
Nufnuf – kodumaine lemmikloomabränd, mis pakub uuenduslikke tooteid kassidele ja koertele.
• Jasika Art – Innovaatiline, käsitööna valmiv keraamiline disainliivakast on ka silmale ilus vaadata ja sobib koju kui sisustuselement.
Tartu Kassikaitse korraldab heategevuslikku küpsetiste ja käsitööesemete müüki.

>> 12:00-14:00 | Paranduskelder viib läbi kasside kratsimislaua meisterdamise töötoa taaskasutatud materjalidest. Osalustasu 7€

>> 12:00-14:00 | Kassimänguasjade valmistamise töötuba Lentsius Design stuudios. Osalustasu 2€

>> 13:00 | Majaekskursioon "Gutenbergi radadel" (NB! Ekskursioon on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks kirjuta ekskursioon@aparaaditehas.ee)

>> 15:00 | Loeng kasside kiiksudest koostöös Felivet Loomakliinikuga. Loeng toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis. Prii sissepääs!

>> 16:00 | Südamlik ja soe dokumentaalfilm "Kedi", mis jutustab päikeselise loo Istanbuli tänavakassidest. Seanss toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis. Filmi aitab linastada Tartu Elektriteater. Prii sissepääs!

>> 20:30 | Gutenbergi sünnipäeva Aparaaditehases lõpetab Stand-up comedy ehk Kirss Gutenbergi sünnipäevatordil. Fahrenheit 451 raamatutuba võõrustab külalisesineja Carmine'i Itaaliast, kes lubab oma rikkalikust lugude varasalvest välja raputada parimad palad, kus ka kassid osalisteks. Carmine jutustab lugusid inglise keeles, aga kes soovib, võib pärast teda ka mõne muu-keelse looga üles astuda. Sissepääs vaba annetusega.

TERVE PÄEV
>> Made in Aparaaditehase poes on pandud välja kunstnike ja disainerite Gutenbergist inspireeritud looming ning paljudel toodetel sünnipäeva puhul eriti sõbralikud hinnad.

>> Laste Maa & Ilm poes saab panna proovile oma kassi joonistamise oskused ning koridori tekib päeva jooksul näitus kassipiltidest.

>> Kassilugusid ja soodsaid kiisuraamatuid pakub Fahrenheit 451 raamatutuba

>> Trükimuuseumis saab terve päeva jooksul trükkida Johannes Gutenbergi pildiga postkaarte. Sissepääs muuseumipiletiga.

>> Sünnipäevatorti pakuvad  Trikster Tihane ja Puhvet!

>> Sünnipäevaga samal päeval toimub ka Müürilille täika - november 2019!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 16. 11. 19

Kell: 11:00 - 17:00

Koht: Aparaaditehas

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Üritus Facebookis
karmen@aparaaditehas.ee
+372 56631234